24 ОМБр імені короля Данила відкрила рекрутинговий центр у Львові: хто потрібен у бригаді

24 ОМБр імені короля Данила відкрила рекрутинговий центр у Львові: хто потрібен у бригаді

24 окрема механізована бригада імені короля Данила відкрила у Львові свій перший в Україні рекрутинговий центр. Туди запрошують приходити усіх, хто хоче долучитися до Збройних сил і звільняти територію України.

Які є вакансії та як можна записатися до бригади, дізнавалося Суспільне.

За словами представника зв'язків з громадськістю Андрія Полухіна, 24 окрема механізована бригада є одним із найдосвідченіших механізованих підрозділів Збройних сил України. Військові "Королівської" бригади пройшли найгарячіші точки російсько-української війни, починаючи з 2014 року. Тепер усі, хто хоче до неї долучитися, зможуть це зробити у рекрутинговому центрі "двадцять четвірки".

Рекрутинговий центр 24 ОМБр імені короля Данила
Рекрутинговий центр 24 ОМБр імені короля Данила. Суспільне Львів/Ольга Дейнека

У день відкриття у центр звернувся 39-річний дизайнер інтер'єрів Євген Кваша. Чоловік хоче дізнатися про бойові вакансії.

"Я збираюся вступити в Збройні сили України, в 24 бригаду, але хочу спочатку взнати, які є вакансії і визначитись. Тут така красива, приємна атмосфера, можуть запропонувати і каву, і можна поміряти різні речі, можна поговорити на різні предмети війни і з хлопцями поспілкуватись", — каже Євген Кваша.

Євген Кваша на консультації у рекрутинговому центрі 24 бригади
Євген Кваша на консультації у рекрутинговому центрі 24 бригади. Суспільне Львів/Ольга Дейнека

У рекрутинговому центрі можна дізнатися про усі вакансії, отримати відповіді на запитання, пов’язані зі службою в 24 бригаді, а також ознайомитися із військовим спорядженням. Як можна вступити до лав "двадцять четвірки", розповідає працівник рекрутингового центру Василь Дзеса.

"Коли рекрут приходить в наш центр, наше головне завдання — інформувати, консультувати. Далі ми, виходячи з його навичок, шукаємо якусь професію, вільне місце, якщо в нас таке є, і з’ясовуємо, чи він нам підходить. Далі я передаю цю інформацію на відповідальний підрозділ, підрозділ зв’язується з цією людиною, і якщо все добре, ми готуємо рекомендаційний лист і далі ми супроводжуємо людину аж до моменту потрапляння в бригаду. Ми переконуємося, що не буде якихось сюрпризів, що людина не потрапить в інше місце і на іншу посаду", — говорить Василь Дзеса.

У 24 бригаді пропонують як бойові, так і тилові вакансії. Кого бракує найбільше, розповів начальник відділення персоналом 24 бригади Андрій Гунтік:

"Це все, що стосується коптерів. Це механіки, оператори, електрики, все, що стосується радіомеханіки, з досвідом паяння, електроніки в загальному. Всіх кандидатів ми будем розглядати".

Рекрутинговий центр 24 ОМБр імені короля Данила
Рекрутинговий центр 24 ОМБр імені короля Данила. Суспільне Львів/Ольга Дейнека

Та насамперед у бригаді імені короля Данила шукають вмотивованих людей.

"Наша бригада — одна з найстаріших бригад. Вона має досвідчених бійців, інструкторів, котрі можуть передати бойовий військовий досвід. Наша бригада бере участь в бойових діях проти РФ ще з 2014 року", — додає речник 24 бригади Андрій Полухін.

Рекрутинговий центр 24 механізованої бригади діє за адресою: пл. Князя Ярослава Осмомисла, 9.

Раніше у Львові запрацював Центр рекрутингу української армії, рекрутингові центри бригади спецпризначення НГУ "Азов", Третьої окремої штурмової бригади ЗСУ, львівської 103 бригади ТрО та батальйону "Вовки Да Вінчі".

На початок