У Львові представники ТЦК бігли за цивільним: в центрі комплектування пояснили, що трапилось

У Львові представники ТЦК бігли за цивільним: в центрі комплектування пояснили, що трапилось

Скандал з ТЦК у Львові, працівник ТЦК наздоганяє військовозобов'язаного
Працівник ТЦК наздоганяє цивільного у Львові, 19 березня 2024 року. Скріншот з відео каналу "Львівич"/Telegram

Сьогодні, 19 березня, на Telegram-каналах почали ширитись відео, де чоловіки у військовій формі наздоганяють чоловіка, а потім силоміць заштовхують у бус. Інцидент трапився у Львові.

Вранці, 19 березня, на низці Telegram-каналів опублікували два відео. На першому можна побачити, що двоє людей у військовій формі намагаються наздогнати чоловіка, який від них утікає. А на другому — цього ж чоловіка, який намагається чинити опір, силою завантажують у білий бус.

На Facebook-сторінці Львівського обласного ТЦК та СП подякували небайдужим громадянам за відео та повідомлення щодо інциденту.

"Ми фіксуємо усі повідомлення. Львівським ОТЦК та СП вивчається наявне в мережі відео щодо втечі у місті Львові чоловіка від працівників ТЦК. Діям військовослужбовців буде надана відповідна оцінка", — йдеться у повідомленні.

За попередніми даними центру комплектування, при зустрічі з представниками ТЦК чоловік призовного віку почав втікати. Коли ж його наздогнали, він відмовився показувати військово-облікові документи.

"Врешті прослідував до одного з районних територіальних центрів комплектування, де були перевірені його дані. Претензій до працівників ТЦК чоловік не має. Свою втечу пояснив звичайним страхом", — йдеться у повідомленні.

У ТЦК закликають не тікати від військовослужбовців, не ображати їх та не ігнорувати прохання показати військово-облікові документи. А також нагадують про відповідальність за ухилення та будь яке перешкоджання роботі представників ТЦК та СП.

"Відповідно до частини 1 статті 114-1 Кримінального кодексу "Перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період" тягне за собою позбавлення волі терміном від 5 до 8 років", — додають у Львівському ОТЦК та СП.

На початок