У Домівці врятованих тварин стартувала акція "Вигуляй собаку — отримай каву"

У Домівці врятованих тварин стартувала акція "Вигуляй собаку — отримай каву"

У львівському прихистку "Домівка врятованих тварин" протягом місяця триває акція. Усім охочим, хто прийде вигуляти собаку, дарують флаєр на безкоштовну каву. Таким чином, у притулку хочуть заохотити львів’ян гуляти з тваринами, у яких наразі немає господарів, та спонукати брати їх у родини.

Більше про акцію дізнавалось Суспільне.

Волонтерка Христина Лушина вже декілька років приходить до "Домівки врятованих тварин", аби погуляти з собаками, бо вважає, що це дає змогу тваринам звикнути до людей.

"Я вважаю, що з собаками дуже важливо гуляти. Це привчає їх до повідця, до можливих нових господарів. Але я б наголосила, що дуже важливо розуміти характер собаки. Якщо пес ще не привчений – розуміти це, не смикати його. Розуміти потреби собаки, більше гуляти по траві, а не по доріжках. Це все допомагає зрозуміти характер собаки, допомогти їй соціалізуватися та звикнути до людей", — каже Христина.

Як розповів керівник прихистку Орест Залипський, загалом у "Домівці врятованих тварин" близько сотні собак, в тому числі є й породисті. Багато тварин евакуйовані з прифронтових міст. Відтак, у притулку протягом місяця проводять акцію "Вигуляй песика – отримай безкоштовну каву".

Собаки у притулку
Собаки у "Домівці врятованих тварин". Фото: Суспільне Львів

"Ви приходите, гуляєте з песиком. Ну, спочатку ви дотримуєтеся всіх наших правил: записуєтеся в журналі техніки безпеки, вам розказують правила вигулу собаки. Ви гуляєте, повертаєтесь і отримуєте флаєрок на безкоштовний напій", — зазначив Залипський.

Така акція триватиме до 3 квітня. Флаєр можна обміняти на капучино або фільтр-каву в одній із мереж кав’ярень.

На початок