У Львові педіатр зі США безкоштовно консультує дітей з хворобами органів дихання

У Львові педіатр зі США безкоштовно консультує дітей з хворобами органів дихання

У Львові педіатр зі США безкоштовно консультує дітей з хворобами органів дихання
Брюс Рубін проводить консультацію у Львові. Фото: Суспільне Львів

До Львова із волонтерською місією приїхав американський спеціаліст – педіатр із Вірджинії Брюс Рубін. Медик приймає пацієнтів у львівському Центрі дитячої медицини "Охматдиту" та консультує дітей із хворобами органів дихання.

Більше про це дізнавалося Суспільне.

Один з перших пацієнтів, якого консультує педіатр Брюс Рубін у львівському центрі дитячої медицини "Охматдит" — Тимофій з Херсона. Хлопчика турбував кашель, що проявлявся лише узимку, розповідає його мама Анна Петрова. Сьогодні її син отримав новий план лікування.

"Ми з цією проблемою вже стикаємось, напевно, третій чи четвертий рік. Просто ми не могли зрозуміти етіологію всього цього. Тому будемо пробувати. І добре, що Брюс Рубін буде два тижні, і ми будемо мати можливість перевірити цей результат", — говорить Анна Петрова.

Анна Петрова з сином на консультації у лікаря Брюса Рубіна
Анна Петрова з сином на консультації у лікаря Брюса Рубіна. Фото: Суспільне Львів

Також із двома синами — Данилом та Дарієм на консультацію приїхала сім’я Білоганів. У батька — астма і родина потребувала консультації щодо здоров’я дітей.

"Щоби розуміти, як нам діяти далі, куди рухатися. Бо це все ж не є звичайна хвороба, оскільки я це все вже переніс і добре знаю, що це таке. І вирішили, скажемо так, спрацювати на випередження", — каже Роман Білоган.

Родина на огляді у лікаря зі США
Родина на огляді у лікаря зі США. Фото: Суспільне Львів

Брюс Рубін каже, його родина переїхала до США зі Львова у період Другої світової. І після початку повномасштабного вторгнення він планував приїхати сюди із лікарською та освітньою місією, щоб допомогти дітям на місці в Україні.

"Більшість пацієнтів — це будуть діти з ураженням легень, оскільки я є пульмонологом. Також хочу поспілкуватись із студентами та інтернами, оскільки освіта для мене є дуже важливою, адже я є наставником студентів у себе на батьківщині", — розповідає професор Брюс Рубін.

Це перша волонтерська місія Брюса Рубіна до Львова, тут він перебуватиме два тижні. Опісля планує повернутись до України уже з ширшою місією, разом із іншими колегами-медиками.

На початок