У Львові на місці ранкового ракетного удару запрацює виїзний ЦНАП

У Львові на місці ранкового ракетного удару запрацює виїзний ЦНАП

У Львові на місці ранкового ракетного удару запрацює виїзний ЦНАП
Наслідки ракетного удару росіян 15 лютого 2024. Фото: Суспільне Львів

У Львові для мешканців, які постраждали від ракетного удару росіян, працюватиме виїзний Центр надання адміністративних послуг. Тут можна буде отримати консультації та подавати документи на компенсації за пошкодження.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Виїзний ЦНАП працюватиме на вулиці Науковій, 7а (1-й поверх, хол бізнес-центру). Сьогодні, 15 лютого, з 14:00 до 19:00, а завтра, 16 лютого, виїзний ЦНАП прийматиме людей з 10:00 до 19:00. Про роботу в наступні дні повідомлять додатково. Також 15 лютого виконком Львівської міської ради ухвалив рішення щодо фінансової та соціальної підтримки мешканців будинків, які зазнали ушкоджень або руйнувань внаслідок ракетного удару.

Йдеться про кошти на відновлення вибитих вікон і дверей у житлових будинках. За кожне вибите вікно місто компенсує людям до 12 тис. грн, за одні вибиті вхідні двері – до 8 тис. грн.

Як оформити компенсацію для заміни вікон та дверей

Одноразова матеріальна допомога надається одному з представників домогосподарства (власнику/співвласнику, орендарю, внутрішньо переміщеній особі), який зазнав витрат на встановлення пошкоджених вікон/вхідних дверей.

Для отримання допомоги до ЦНАПу потрібно подати відповідну заяву, до якої додаються:

  • копія паспорта громадянина України/копія паспорта з безконтактним електронним носієм з наявним оригіналом довідки про реєстрацію місця проживання (перебування);
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • інформація про рахунок у банківській установі та його реквізити;
  • акт візуального обстеження про виявлені пошкодження внаслідок ракетного удару, складений управляючою компанієї/ОСББ/ЖБК та ін;
  • копія документа, який підтверджує фактичну вартість витрат/оплати послуг (копії товарних чеків, квитанцій тощо).

Додатково, залежно від категорії заявника, подаються:

  • власником/співвласником житлового приміщення – копія документа, який підтверджує право власності на житлове приміщення, яке зазнало ушкоджень/руйнувань;
  • орендарем житла – копія договору оренди житлового приміщення, яке зазнало ушкоджень/руйнувань;
  • внутрішньо переміщеною особою – довідка про взяття на облік за адресою житлового приміщення, яке зазнало ушкоджень/руйнувань.

Всі виплати здійснюватимуть на карткові рахунки.

Що відомо про ракетну атаку по Львову 15 лютого

Вранці, 15 лютого, російська армія завдала ракетного удару по Львову. У місті зафіксували влучання в об'єкт критичної інфраструктури. Також вибуховою хвилею пошкоджені житлові будинку, дві школи та садочок.

Внаслідок удару троє людей травмовані. Двом травмованим — це чоловік та жінка, які живуть в будинках на Науковій, надали допомогу на місці. У них різані рани. Також госпіталізували чоловіка з гематомою надбрівної ділянки. Це також мешканець одного з будинків, які пошкоджені вибуховою хвилею.

Також, за даними Міністерства енергетики України у Львові суттєво пошкоджено кілька об’єктів оператора системи розподілу електроенергії, зокрема трансформаторну підстанцію. Знеструмлено об’єкт інфраструктури.

На початок