У Львові надзвичайники врятували єнота, який заліз на дерево: що з твариною

У Львові надзвичайники врятували єнота, який заліз на дерево: що з твариною

У Львові надзвичайники врятували єнота, який заліз на дерево: що з твариною
. ГУ ДСНС Львівщини

Учора, 8 квітня, у Львові рятувальники зняли з верхівки дерева єнота. Тварину передали зоозахисникам. Про це повідомили на Facebook-сторінці ГУ ДСНС Львівщини.

Випадок трапився вдень на вулиці Промислова. Тоді до рятувальників почали телефонувати мешканці, які побачили тварину на верхівці дерева. Єнот сидів на тонких гілочках на висоті 10 метрів та не міг злізти.

Єнот на дереві
Єнот на дереві. ГУ ДСНС Львівщини

Надзвичайники разом із зоозахисниками, які приїхали на місце, провели рятувальну операцію і зняли єнота. Тварину передали у "Домівку врятованих тварин".

"Сьогодні наші телефони і месенджери розривались" від повідомлення "єнот на дереві". До нас також зателефонували рятувальники, які теж збирались виїхати на місце. У нас вийшла дуже хороша рятувальна операція. Всього за кілька хвилин єнот був у боксі і вже їхав у Домівку", — каже керівник Домівки врятованих тварин Орест Залипський.

Зараз єнот проходитиме карантин, а після того буде жити разом з іншими тваринами. Яким чином єнот опинився на дереві та хто його господар, не повідомляють.

Читайте також

Поранені та у стресі. Як у Львові в Домівці врятованих тварин доглядають за евакуйованими звірами

У львівській "Домівці врятованих тварин" майже 50 собак-переселенців чекають на господарів

На початок