У Львові внаслідок ракетного удару травмована одна людина — Андрій Садовий

У Львові внаслідок ракетного удару травмована одна людина — Андрій Садовий

У Львові внаслідок ракетного удару травмована одна людина — Андрій Садовий
. Львівська міська рада

У Львові внаслідок ракетного удару РФ отримав травми 53-річний чоловік. У нього зламане зап'ястя руки. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Під час ракетного удару, який трапився близько 12:00, військові РФ вдруге за два дні влучили в об'єкти енергетики області.

"Ми ледве оговталися від вчорашніх атак, тому що були серйозні проблеми з електро- та водопостачанням. На ранок місто вже перейшло на звичний ритм життя. Ми вже навіть включили гарячу воду для мешканців, весь транспорт, весь сервіс, все відновилося. І знову атака на об'єкти критичної інфраструктури! Зараз у Львові є перебої з електропостачанням, з водопостачанням. Служби приступають до ліквідації наслідків біди. Будемо все відновлювати, нема ради", — розповів Андрій Садовий Суспільному в ефірі Нацмарафону.

Мер Львова закликав мешканців готуватись до зими, адже Росія може і надалі атакувати об'єкти критичної інфраструктури.

"Вже чітко зрозуміла тенденція. Вони будуть робити все можливе, щоби дестабілізувати ситуацію. І ціллю будуть об'єкти критичної інфраструктури. Це підстанції, ТЕЦ, все, що забезпечує життєдіяльність міста. Я хочу, щоб всі українці розуміли: ми переходимо в режим надзвичайного життя щоденний. Там, де є укриття, мусить бути облаштований пункт обігріву. Адже потрібний певний час для того, щоби відновити ситуацію з електропостачанням. А якщо такі удари відбуватимуться зимою, коли -15, люди мають бути в теплі", — каже міський голова.

За словами Андрія Садового, Росія свідомо атакує цивільні об'єкти у відповідь на невдачі на полі бою.

"Росія атакує, бо наші військові б'ють наліво й направо, і вони з відчаю б'ють по наших містах. Вони знають, що тут живі люди, переселенці, діти, поранені. Але отримують задоволення, коли роблять шкоду. В них нічого не вийде. Ми виживемо, бо львів'яни, українці — незламні", — додає Садовий.

Читайте також: РФ вдарила ракетами по об'єктах енергетики на Львівщині: що відомо

На початок