На Львівщині організували безкоштовні курси української мови для переселенців. Як записатися

На Львівщині організували безкоштовні курси української мови для переселенців. Як записатися

На Львівщині організували безкоштовні курси української мови для переселенців. Як записатися
. Львівська ОВА

У Львівській області створили чимало мовних курсів для переселенців. Вони спрямовані на те, аби люди, які спілкувалися у побуті російською, опанували та переходили на державну мову. Про актуальні курси, особливості навчання та контакти організаторів повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

У Львівському обласному товаристві "Просвіта" оголосили про набір другої групи на безкоштовні курси української розмовної мови. За словами організаторів, ці курси створені для тих людей, які хочуть подолати мовний бар'єр та почати вільно говорити українською. Форма спілкування – неформальна.

"На курсах ви зможете поповнити свій словниковий запас, дізнатися основні правила культури мовлення, довідатися цікавинки рідної мови та ознайомитися з історією та культурою українського народу", – повідомляють організатори.

Заняття відбуваються двічі на тиждень у центрі Львова, на вулиці Друкарська, 6. Дізнатися більше про курси та записатися на навчання можна зателефонувавшиКонтакти: 0671447681; 0974367221; 0674557354. до організаторів.

Безкоштовні розмовні клуби у Львові також організовує громадська організація "Навчай українською". Там стартував новий набір.

"Проєкт "Єдині" – це 28 днів підтримки у переході на українську мову. Упродовж навчання учасники щодня отримуватимуть завдання та матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр. Тут передбачили багато розмовної практики, технік запам’ятовування нових слів. Також вам запропонують ресурси з корисним та розважальним контентом українською", – йдеться у повідомленні.

Зустрічі організовують щовівторка о 18:00 в бібліотеках Львова. Зареєструватися можна за посиланням. А дізнатися деталі – за номером телефонуТелефон: 0964465991.

Також на мовні курси можна записатися в Дрогобичі. Там навчання для переселенців відбувається на базі філологічного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Окрім мовних занять, викладачі приділяють багато уваги українській літературі.

"Наші заняття складаються з теоретичної та практичної частин. Для більшості переселенців стали відкриттям наші письменники та письменниці, а про окремі твори з літератури, які ми вважаємо класикою, дізнаються вперше. Наші викладачі радо допоможуть вільно перейти на українську мову, головне – мати бажання, а воно, повірте, у цих людей є. Багато наших студентів кажуть, що після повернення додому й надалі розмовлятимуть українською", – каже завідувачка кафедри української мови Віра Котович.

Навчання проводять у гуртожитку №5, що на вулиці Володимира Великого, 3. Графік уроків: понеділок, вівторок, середа, четвер з 17:00 до 18:00 та з 18:10 до 19:00. Деталі можна дізнатися, зателефонувавшиНомер телефону: 0978725294 до організаторки.

Читайте також: "Хочу вступити та вчитися як всі". Історія випускника з Луганщини, який евакуювався до Львова
На початок