У львівських школах працевлаштували шістьох вимушених переселенців Києва, Житомира та Маріуполя. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Переселенці, які вимушено покинули свої свої домівки через вторгнення Росії, знайшли у Львові роботу вчителями, лаборантами та заступниками директорів.
Ліцей ім. Василя Симоненка прийняв на роботу киянина. Він працюватиме вчителем інформатики. До цього чоловік 9 років викладав цей предмет у школах. Зараз він із сім’єю переїхав до Львова і вже проводить уроки для ліцеїстів. Школа №22 знайшла заступницю директора із господарських питань. Юристка із Житомирської області прийшла у навчальний заклад, аби записати туди дітей, а знайшла роботу.
Також прийшла записати дітей у ліцей ім. І Пулюя художниця з Києва. Під час спілкування із директоркою навчального закладу жінці запропонували роботу.
"Пані Яніна прийшла до нашого ліцею, щоб записати дітей на навчання. Ми розговорились, я дізналась, що вона є художницею, і запропонувала їй роботу, адже ми маємо вакансію на час декретної відпустки основного працівника. Ми вирішили проводити заняття з учнями у вигляді арт-терапії. Пані Яніна вже працює з початковою школою, їй подобається робота з дітьми", – директорка ліцею ім. І Пулюя розповіла Ірина Хміль.
У школі №44 на вакансію лаборантки взяли колишню випускницю, яка дотепер жила у Києві. Доки вчитель фізкультури ліцею №15 захищає Україну на фронті, дітей тимчасово навчатиме вчитель із Маріуполя, який переїхав до Львова.
Аліна двічі вимушено покидала домівку, спершу із окупованого Луганська, а потім – із обстріляного Києва. Жінка дізналась про вакансію психолога в початковій школі "Один, два, три" із сайту навчального закладу. Після співбесіди директорка школи взяла її на роботу.
"Я сама із Луганська, де проживала до 2014 року. Потім я разом із родиною була змушена переїхати до Києва, де здобула вищу освіту та працювала в гімназії психологом. Коли почались вибухи в столиці, ми поїхали до Львова", – розповіла Аліна.
Читайте також
У Львові запрацював Центр підтримки вимушено переміщених українців: які послуги там надають
На Львівщині виплачують грошову допомогу тим, хто дає прихисток переселенцям. Як отримати
На Львівщині створили робочу групу, що буде шукати майно громадян РФ та резидентів