Вимушені переселенці з Києва, Житомира та Маріуполя знайшли роботу у львівських школах

Вимушені переселенці з Києва, Житомира та Маріуполя знайшли роботу у львівських школах

Вимушені переселенці з Києва, Житомира та Маріуполя знайшли роботу у львівських школах
. Фото Львівська міська рада

У львівських школах працевлаштували шістьох вимушених переселенців Києва, Житомира та Маріуполя. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Переселенці, які вимушено покинули свої свої домівки через вторгнення Росії, знайшли у Львові роботу вчителями, лаборантами та заступниками директорів.

Ліцей ім. Василя Симоненка прийняв на роботу киянина. Він працюватиме вчителем інформатики. До цього чоловік 9 років викладав цей предмет у школах. Зараз він із сім’єю переїхав до Львова і вже проводить уроки для ліцеїстів. Школа №22 знайшла заступницю директора із господарських питань. Юристка із Житомирської області прийшла у навчальний заклад, аби записати туди дітей, а знайшла роботу.

Також прийшла записати дітей у ліцей ім. І Пулюя художниця з Києва. Під час спілкування із директоркою навчального закладу жінці запропонували роботу.

"Пані Яніна прийшла до нашого ліцею, щоб записати дітей на навчання. Ми розговорились, я дізналась, що вона є художницею, і запропонувала їй роботу, адже ми маємо вакансію на час декретної відпустки основного працівника. Ми вирішили проводити заняття з учнями у вигляді арт-терапії. Пані Яніна вже працює з початковою школою, їй подобається робота з дітьми", – директорка ліцею ім. І Пулюя розповіла Ірина Хміль.

У школі №44 на вакансію лаборантки взяли колишню випускницю, яка дотепер жила у Києві. Доки вчитель фізкультури ліцею №15 захищає Україну на фронті, дітей тимчасово навчатиме вчитель із Маріуполя, який переїхав до Львова.

Аліна двічі вимушено покидала домівку, спершу із окупованого Луганська, а потім – із обстріляного Києва. Жінка дізналась про вакансію психолога в початковій школі "Один, два, три" із сайту навчального закладу. Після співбесіди директорка школи взяла її на роботу.

"Я сама із Луганська, де проживала до 2014 року. Потім я разом із родиною була змушена переїхати до Києва, де здобула вищу освіту та працювала в гімназії  психологом. Коли почались вибухи в столиці, ми поїхали до Львова", – розповіла Аліна.

Читайте також

У Львові запрацював Центр підтримки вимушено переміщених українців: які послуги там надають

На Львівщині виплачують грошову допомогу тим, хто дає прихисток переселенцям. Як отримати

На Львівщині створили робочу групу, що буде шукати майно громадян РФ та резидентів

На початок