Іпотерапія, риболовля і відпочинок: реабілітація поранених бійців на Волині

Іпотерапія, риболовля і відпочинок: реабілітація поранених бійців на Волині

Заняття з іпотерапії для поранених військових в Луцькому районі
Заняття з іпотерапії для поранених військових в Луцькому районі, червень 2024. Волинська обласна військова адміністрація

У селі Шепель Луцького району 28 поранених військовослужбовців, які нині лікуються у медзакладах області, долучилися до соціально-відновлювальної поїздки.

Як повідомили у Волинській обласній військовій адміністрації, від початку року таку реабілітаційну поїздку організували вдруге. Серед військових — не лише волиняни, а й жителі Чернівців, Кам’янця-Подільського і Чернігівщини.

Військові побували у будинку культури, де місцеві господині нагодували захисників домашніми стравами, приготованими у печі. Також бійцям влаштували майстерклас, на якому вони долучилися до створення оберегів.

Реабілітація військових на Волині
Майстерклас зі створення оберега для військових. Волинська обласна військова адміністрація

У кінному клубі, де побували поранені бійці, є різні тварини: врятовані, травмовані і привезені із зони бойових дій.

Валентин із Чернігівщини має ампутацію руки. Зі слів військового, після поранення він ще пристосовується по-новому тримати рівновагу.

Реабілітація поранених бійців на Волині
Валентин із Чернігівщини має ампутацію руки, пробує свої сили у верховій їзді. Волинська обласна військова адміністрація

Частина бійців обрали для себе риболовлю на місцевій водоймі.

Реабілітація військових на Волині — риболовця у селі Шепель
Військові під час риболовлі у селі Шепель. Волинська обласна військова адміністрація

"Кожен із цих чоловіків – людина зі своєю історією. Ми сподіваємось, що цей відпочинок також поліпшить їхнє фізичне та психологічне здоров’я. Ми плануємо і надалі розробляти подібні маршрути", — розповіла начальниця відділу туризму та курортів обласного профільного департаменту Інна Слободюк.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок