На Кубку світу з академічного веслування волиняни здобули дві золотих і одну срібну нагороду

На Кубку світу з академічного веслування волиняни здобули дві золотих і одну срібну нагороду

Анна Айсанова у парі з Ярославаом Коюдою на кубку світу у Швейцарії
Анна Айсанова у парі з Ярославом Коюдою на кубку світу у Швейцарії, травень 2024 рік. Центр фізичної культури і спорту для людей з інвалідністю "Інваспорт"

У Швейцарії, де відбувся Кубок світу з академічного веслування, волиняни Станіслав Самолюк, Іван Купрічук та Анна Айсанова вибороли три медалі.

Змагання тривали з 24 по 26 травня. Анна Айсанова у парі з Ярославом Коюдою вибороли золото, повідомили в центрі фізичної культури і спорту людей з інвалідністю "Інваспорт".

Першу сходинку на п'єдесталі 24 травня також посіли волиняни Станіслав Самолюк у парі з Іваном Купрійчуком. 25 травня срібну нагороду здобув Станіслав Самолюк у парі з Дарією Котик.

Всього в змаганнях Кубка світу взяли участь 53 спортсмени з 20 країн. Україну представили 10 спортсменів. Кубок світу є своєрідним підготовчим етапом до змагань у Парижі, де відбудуться літні Паралімпійські ігри.

Довідково: Станіслав Самолюк народився 18 грудня 2001 року в місті Ковель. Член національної збірної команди України з академічного веслування серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, майстер спорту України міжнародного класу.

З листопада 2018 року по даний час займається академічним веслуванням. Учасник XVI літніх Паралімпійських ігор.

Анна Айсанова — майстер спорту України міжнародного класу з веслування академічного. Анна — багаторазова призерка Кубків світу, бронзова призерка чемпіонату світу в Чехії-2022. А 2023 спортсменка виборола титул чемпіонки світу з веслування академічного у Сербії.

Іван Купрійчук — для спортсмена у 2023 році чемпіонат світу у Сербії стали дебютними світовими стартами.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок