Виправдовував РФ у пункті тримання іноземців: на Волині судили росіянина

Виправдовував РФ у пункті тримання іноземців: на Волині судили росіянина

У Ківерцівському районному суді за обвинуваченням у пропаганді війни і виправдовуванні збройної агресії РФ судили громадянина Росії.

Як йдеться у вироку суду, уродженця міста Новий Уренгой Тюменської області затримали у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців, де він був за рішенням міграційної служби.

З матеріалів справи відомо, що в листопаді 2023 року росіянин намагався переконати інших іноземців, які перебували у тимчасовому пункті перебування, схилитися до проросійської позиції, виправдовував вторгнення і повторював, що "тільки збройний удар по території України матиме позитивний результат".

До рішення суду обвинувачений перебував у Луцькому слідчому ізоляторі. У квітні 2024 року чоловік уклав зі стороною обвинувачення угоду про визнання винуватості.

Зрештою суд визнав росіянина винним і присудив йому позбавлення волі строком на один рік. Також засуджений має сплатити у дохід держави судові витрати, пов`язані із проведенням лінгвістичної і семантичної експертиз — 11 737 гривень.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок