Школяр з Луцька — призер Кубка Європи зі стрільби з лука

Школяр з Луцька — призер Кубка Європи зі стрільби з лука

Лучник з Луцька Назар Собуцький
Лучник з Луцька Назар Собуцький. Facebook/"Клуб стрільби з лука "Луцькі соколи"

15-річний спортсмен з Луцька Назар Собуцький у парі зі спортсменкою з Рівненщини Вікторією Вітковець здобув золото на Кубку Європи зі стрільби з лука.

Про це повідомили на сторінці Національного олімпійського комітету (НОК).

У передостанній день змагань, які тривали з 15 по 20 квітня у Болгарії, Назар Собуцький та Вікторія Вітковець переможцями переможці мікстуМікст — змагання між командами, до складу кожної з яких входять чоловіки й жінки. (U18).

У фіналі дует з України здолав суперників з Німеччини із рахунком 5:4.

Школяр з Луцька Назар Собуцький виграв золото на Кубку Європи зі стрільби з лука
Лучанин Назар Собуцький (зліва) з напарницею у міксті Вікторією Віктовець і тренером. Facebook/Стрільба з лука в Україні

Як додали в НОК, за європейську першість змагалися 273 лучники з 27 країн. Було розіграно 21 комплект медалей (в індивідуальних, командних і змішаних змаганнях у вікових категоріях U18 та U21). Українська команда була представлена 20 спортсменами, які завоювали 6 медалей: 1 золоту, 3 срібних та 2 бронзові нагороди.

Що відомо про лучника Назара Собуцького

В січні 2024 школяр із ліцею №10 Назар Собуцький став першим майстром спорту зі стрільби з лука у Волинській області, виконавши норматив на чемпіонаті України у Львові. Лучанин вибив 574 із 570 необхідних очок для складання нормативу. У Луцьку Назар Собуцький тренується у клубі "Луцькі соколи".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок