На Волині запрацював освітній проєкт для людей старшого віку. Скільки охочих долучилося

На Волині запрацював освітній проєкт для людей старшого віку. Скільки охочих долучилося

На Волині запрацював освітній проєкт для людей старшого віку. Скільки охочих долучилося
Слухачі "Університету вільного часу" в Нововолинську, травень 2023-го. Фото: Лариса Жила

У Нововолинській міській територіальній громаді запрацював "Університет вільного часу" для людей від 55 років і старше. Освітній проєкт уже запрацював та зібрав перших 48 слухачів, – розповіла в коментарі Суспільному керівниця проєкту Лариса Жила.

"Проєкт уже розпочався. Анкет на участь заповнювало дуже багато людей. Зараз зібрали 48 учасників. Наші люди хочуть вчитися і розвиватися, тому очікуємо ще слухачів", – сказала керівниця проєкту.

Для жителів громади таке навчання й дозвілля є безплатним. Перша виїзна поїздка на фестиваль тюльпанів "Волинська Голландія", каже керівниця "Університету вільного часу", буде 13 травня. 16 травня, до Дня вишиванки, запланували лекцію про історію створення національного костюма.

"Також у травні ми запланували екскурсію і міській історичний музей, де молодий, але поважний історик Юрій Велінець розповість про історію нашого краю від давніших часів і дотепер. І ще буде перше заняття з комп'ютерної грамотності", – розповіла волинянка.

Лариса Жила додала, що "Університет вільного часу" функціонуватиме як громадська організація, а викладання для слухачів буде відбуватися на громадських засадах.

Університет
Фото: Лариса Жила

Як розповіла в програмі "Радіодень" на "Українському радіо. Луцьк" радниця міського голови Катерина Варвус, заняття в університеті безплатні, їх спланували за такими напрямами, як: комп'ютерна грамотність і користування соцмережами, вивчення іноземних мов, психологія та особистісний розвиток, історія, краєзнавство, здоровий спосіб життя, фізична активність і творчість.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок