У Луцьку до навчального року готові 33 школи. Що із рештою закладів

У Луцьку до навчального року готові 33 школи. Що із рештою закладів

У Луцьку до навчального року готові 33 школи. Що із рештою закладів
. Фото: Суспільне Луцьк

У Луцькій територіальній громаді до навчального року 2022/2023 готові 33 із 38-ми шкіл. У цих закладах є укриття і навчання відбуватиметься в офлайн форматі, – сказано на сайті Луцької міської ради.

Ще в п'яти школах громади, де захисних приміщень немає або вони не готові до використання, учні навчатимуться дистанційно або шукатимуть альтернативні приміщення.

Про які саме заклади йдеться – у міськраді не уточнюють.

Як зазначив під час виконкому Луцький міський голова Ігор Поліщук, в окремих школах, де укриття невеликі, учні 1-4 класів навчатимуться в офлайн режимі, учні 5-11 – онлайн. Які саме заклади освіти матимуть такий формат – не зазначили.

"Якщо батьки не бажають, щоб дитина навчалася в режимі офлайн, то можуть обрати сімейну форму навчання. Якщо, наприклад, дитина перебуває за кордоном, то вони можуть обрати екстернат та інші форми навчання", – додав міський голова.

В усіх школах перед початком року проводили ремонтні роботи. Усього на облаштування укриттів у закладах освіти та школах естетичного виховання з бюджету громади передбачили два мільйони гривень.

"Відпускати дітей до школи, чи не відпускати — рішення батьків. З перших днів навчання будуть проводитися навчання для вчителів (як діяти під час тривоги), а для дітей будуть організовані відповідні уроки", – додав міський голова.

Щодо роботи дитсадків, то в Луцьку будуть працювати орієнтовно 25 таких закладів.

Що відомо

  • На початку серпня керівник міського департаменту освіти Віталій Бондар розповідав Суспільному, що в місті лише одна школа не має підвального приміщення, яке можна переобладнати в укриття. У селах громади є ще три заклади з такою ж проблемою.
  • Протирадіаційні укриття є у п'яти міських та п'яти сільських школах Луцької громади. Про це розповів Суспільному головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту міської ради Дмитро Сапожніков.
  • Школярі у прикордонних із Білоруссю громадах навчальний рік розпочнуть в онлайн режимі. Школи працюватимуть дистанційно, – вирішила Рада оборони області.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок