По військовій частині на Волині завдали ракетний удар, але ситуація контрольована – ВОДА

По військовій частині на Волині завдали ракетний удар, але ситуація контрольована – ВОДА

Зранку, 27 лютого по військовій частині поруч із місто Володимир на Волині завдали повітряно-ракетний удар. Про це повідомив голова Волинської військової обласної адміністрації Юрій Погуляйко.

Обстріл вівся зі сторони Білорусі.

"Інформація про загиблих встановлюється", – сказав керівник обласного оперштабу.Зі слів Юрія Погуляйка, на решті території області – ситуація контрольована. Кордон не порушений.

"Наша система оборони складається з прикордонників, ЗСУ, нацгвардії, поліції, ДСНС. У кожному районі є батальйон тероборони. Не сумнівайтесь, кожен виконує свої функціональні обов’язки. Всі працюють, аби бути готовими навіть до найгіршого сценарію", – зазначив голова Волинської військової адміністрації.

Також, зі слів Юрія Погуляйка, в області запрацював координаційний центр, де прийматимуться всі рішення щодо організаційного забезпечення, логістики, волонтерства, розміщення внутрішньо переміщених осіб, патрулювання на вулицях.

Що відомо

  • Орієнтовно о 7:30 ранку 27 лютого жителі міста Володимир почали повідомляли у соцмережах про вибухи в місті. Інформацію про це підтвердили у поліції.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок