Перейти до основного змісту
Колекцію поповнили реабілітовані птахи: на пташиних островах Київського зоопарку можна побачити два десятки павичів

Колекцію поповнили реабілітовані птахи: на пташиних островах Київського зоопарку можна побачити два десятки павичів

Павичі
Павичі. Київський зоопарк

У Київському зоопарку на островах в озерах нижнього парку можна побачити індиків, павичів звичайних та павичів білих. Частина птахів проходила реабілітацію.

Про це повідомляє пресслужба зоопарку.

Зазначається, що з початку війни Київський зоопарк прихистив, пролікував та реабілітував близько 600 тварин і птахів різних видів. Поповнилась і колекція павичів. Наразі вона складається з двох десятків цих пернатих.

У Києві
Павич. Київський зоопарк

"Частина з них мешкає на зелених угіддях яблуневого саду та навіть відкрито прогулюється його доріжками. А інші відкривають для себе світ зелених островів, розпускаючи строкаті хвости серед весняного природного розмаїття", — йдеться у повідомленні.

У Києві
Павич. Київський зоопарк

Вхід у зоопарк дозволений до 16:00, перебувати на території можна до 17:30. Час роботи квиткових кас: понеділок — з 12:00 до 16:00, вівторок–неділя — з 10:00 до 16:00.

У Києві
Павич. Київський зоопарк

Що відомо про тварин у Київському зоопарку

Під час війни Київський зоопарк став центром порятунку та реабілітації диких тварин та птахів зі всієї України.

Під час виконання бойового завдання на Харківщині, в одному зі зруйнованих обстрілами будинків військові знайшли двох совенят. Їх яких назвали Арей та Магура і спочатку передали ГУР. Наразі вони живуть у Київському зоопарку.

Після тримісячної реабілітації до природного вольєру вийшли три птаха Нанду, яких врятували з постраждалих територій Сумщини. У свої новій домівці вони живуть як і у природі разом з іншими південно-американськими сусідами — гуанако.

Київський зоопарк запрошує відвідувачів подивитись на каракалів, яких врятували від жорстокого поводження. Тварини майже рік проходили реабілітацію. Також у зоопарку живуть сервали, які пройшли лікування, реабілітацію та соціалізацію. Йдеться про чотирьох тварин, яких зооактивісти вивезли з розбитого росіянами м. Курахове на Донеччині.

Ще волонтери доставили до Київського зоопарку і молоду самку зеленої мартишки, яку врятували від обстрілів. Живуть у зоопарку також кромкачі абісинські, які приїхали із Харківщини. Це вид птахів-носорогів, їхнє тіло завдовжки 90-110 см, вага — до 4 кг.

У березні низка країн відзначала Всесвітній день коня. Київський зоопарк також приєднався до акції з привернення уваги до благополуччя цих тварин. Місцевих коней Пржевальського пригощали особливим обідом.

Взимку у зоопарку облаштували спільну експозицію для індійських дикобразів і нутрій. Ці тварини не впадають у сон, але і не відходять далеко від своїх домівок.

Восени мешканців зоопарку годують гарбузами. Цогорічний гарбузовий сезон відкривали бізони, зубри та коні Пржевальського. Також у зоопарку проводять кавунові вікенди. Такі частування влаштовують у багатьох зоопарках світу, аби кожній тварині створити умови, наближені до природних — з різними запахами, звуками, новими предметами, цікавими іграшками та різноманітними кормами. Ще жителів зоопарку пригощають яблуками. Серед інших їх дуже полюбляють копитні.

Топ дня
Вибір редакції
На початок