Дружина зниклого безвісти військового забула в таксі гроші, а водій їх привласнив — йому оголосили підозру

Дружина зниклого безвісти військового забула в таксі гроші, а водій їх привласнив — йому оголосили підозру

Таксист викрав гроші
Таксис, якого підозрюють у привласненні грошей дружини зниклого безвісти військового. Київська міська прокуратура/Telegram

Водієві столичного таксі повідомили про підозру у крадіжці 400 тисяч гривень. Гроші в салоні авто забула пасажирка — дружина зниклого безвісти військовослужбовця.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

За матеріалами слідства, 26-річний водій однієї зі служб таксі після того, як відвіз пасажирку, отримав повідомлення від служби підтримки про те, що вона забула в машині свої речі.

Дружина зниклого безвісти військового забула в таксі гроші, а водій їх привласнив
Гроші, які забула в таксі дружина зниклого безвісти військового. Київська міська прокуратура/Telegram

"Відкривши багажник автомобіля, чоловік виявив там коробку, яка була загорнута в харчову плівку. Розпакувавши коробку, таксист побачив у ній 400 тис. гривень. Це були гроші, які його пасажирка — дружина військового отримала від держави у зв'язку з тим, що її чоловік зник безвісти", — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що таксист вирішив не віддавати коробку з грошима. Менеджеру служби підтримки він повідомив, що забутих речей в автомобілі немає. Гроші віддав товаришу на зберігання.

Правоохоронці знайшли гроші та повернули їх власниці. Таксисту повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу — крадіжка у великих розмірах. Санкція статті передбачає від п'яти до восьми років позбавлення волі.

На початок