Багатоповерхівку у Солом'янському районі Києва, куди влучила російська ракета, відновлять до листопада

Багатоповерхівку у Солом'янському районі Києва, куди влучила російська ракета, відновлять до листопада

Багатоповерхівку у Солом'янському районі Києва відновлять до листопада
Відновлення 25-поверхівки по вулиці Митрополита Липківського у Солом’янському районі столиці. КМДА

У Києві триває відновлення багатоповерхівки у Солом’янському районі, куди влітку 2023 року влучила російська ракета. Тоді загинули п'ятеро мешканців будинку й понад десять були травмовані. Люди, поруйнованих обстрілом квартир, зможуть повернутися у свої відремонтовані домівки в листопаді.

Таке пообіцяв містянам очільник Києва Віталій Кличко.

За його словами, тоді були пошкоджені 10 верхніх поверхів будівлі. Роботи з відновлення розпочалися з листопада минулого року — після обстеження та експертизи будинку.

"Наразі продовжують відновлювати пошкоджені віконні та дверні блоки. Здійснюють оздоблювальні роботи у квартирах та монтаж ліфтів. Триває відновлення електричних та сантехнічних мереж. Завершити всі роботи плануємо до листопада. Щоб люди могли повернутися у свої помешкання", — йдеться у дописі посадовця.

Віталій Кличко також розповів, що нині в Києві повністю відновили 21 найбільш пошкоджений житловий будинок. І мешканці вже повернулися у свої квартири.

Посадовець на своїй сторінці у Telegram виклав відео, де показав, як тривають роботи з відновлення багатоповерхівки по вулиці Митрополита Липківського у Солом’янському районі столиці.

Як ми раніше повідомляли, окупаційна армія РФ у ніч проти 24 червня 2023 року ракетами атакувала Київ. Уламки збитої ракети влучили у будинок та автостоянку.

На початок