У Києві відкрили третій центр ветеранського розвитку. Які послуги там можна отримати

У Києві відкрили третій центр ветеранського розвитку. Які послуги там можна отримати

У Києві відкрили третій центр ветеранського розвитку
У Києві відкрили центр ветеранського розвитку на базі "Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", 14 червня 2024 року. Міністерство у справа ветеранів

Сьогодні, 14 червня 2024 року, у Києві відкрили центр ветеранського розвитку. Він базується у "Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна". У столиці це вже третій такий центр, а загалом по Україні — 15.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Усі центри працюють на базі університетів, які є безбар'єрними та адаптивними.

"Тут ветерани та ветеранки, ветерани й ветеранки з інвалідністю зможуть здобути освіту та опанувати нову професію", — йдеться у повідомленні.

Також у центрі можна пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію, отримувати психологічну, соціальну, юридичну та іншу допомогу у межах повернення до цивільного життя.

За словами в.о. міністра у справах ветеранів України Олександра Порхуна, у держбюджеті на 2024 рік закладено 71,0 млн грн на фінансування заходів із професійної адаптації ветеранів війни та членів їхніх сімей.

"Це дасть можливість задовольнити потребу у здобутті освіти, проходженні перепідготовки або підвищенні кваліфікації близько 5000 осіб", — розповів посадовець.

У столиці центри ветеранського розвитку також діють при Національному авіаційному університеті й Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

На Київщині такі центри працюють на базі університету Григорія Сковороди в Переяславі, а також Білоцерківського національного аграрного університету.

Також торік наприкінці вересня у Бучанській громаді розпочав роботу Київський обласний центр допомоги захисникам України. Тут, зокрема, можна отримати консультації щодо прав, пільг, соціальних гарантів та механізмів їх реалізації. У центрі також допомагатимуть в адаптації та реабілітації учасників бойових дій та членів їхніх сімей.

На початок