Центр протезування військовослужбовців у Києві: німецькі благодійники зібрали гроші та обладнання

Центр протезування військовослужбовців у Києві: німецькі благодійники зібрали гроші та обладнання

Павлівський сквер, Київ, 15 березня 2024 року
Павлівський сквер, Київ, 15 березня 2024 року . КМДА

На благодійному вечорі для Берлінсько-Київського центру протезування зібрали 500 тисяч євро. Центр облаштовують в українській столиці за допомогою німецьких партнерів.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на міського голову Віталія Кличка.

"Для нашого центру протезування, який створюємо в Києві з допомогою Берліна, залучили загалом 500 тисяч євро. Майже 305 тисяч склали пожертви грошима. Плюс німецький бізнес надасть, зокрема, обладнання в майстерню з протезування для 5 додаткових співробітників", — сказав Кличко.

Він поінформував, що благодійний збір організували організація "Life bridge Ukraine" та Асоціація берлінських торговців і промисловців. Наразі у берлінській клініці Seeger українські військовослужбовці отримують протезування, 6 із них вже ходять на протезах. У межах проєкту загалом понад 30 поранених з ампутаціями перебувають в Берліні.

Про співпрацю стосовно реабілітації військових Київ домовився із Німеччиною у вересні минулого року. Центр протезування планують розміститься у підвальних приміщеннях міської клінічної лікарні № 12. Обладнання надасть німецька сторона, частину техніки вже доставили до медзакладу. Також німецькі протезисти підготують українських лікарів для роботи у новоствореному центрі.

На початок