Південна Корея допоможе Київщині розвивати індустріальну зону та облаштувати систему водопостачання

Південна Корея допоможе Київщині розвивати індустріальну зону та облаштувати систему водопостачання

Делегація із Південної Кореї в Бучі
Делегація із Південної Кореї в Бучі. Анатолій Федорук/Telegram

Бучанську громаду Київщини відвідала делегація з Південної Кореї. А саме — керівництво компанії водних ресурсів K-water.

Про це у Telegram повідомляє Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

За його словами, торік Буча підписала меморандум із іноземними партнерами. Йшлося про співпрацю у сфері розвитку індустріальної зони Bucha Techno Garden.

"Тож цей візит — логічне продовження спільного проєкту. Делегація на чолі з віцепрезидентом компанії Чжун Хо Ан та генеральною директоркою Нам Су Лі приїхали, щоб особисто переглянути локації майбутнього українського-корейського індустріального осередку", — йдеться у повідомленні.

У Києві
Делегація із Південної Кореї відвідала бучанський водоканал. Анатолій Федорук/Telegram

Зазначається, що наразі південнокорейські партнери виділили майже мільйон доларів США на планування та створення проєкту. Невдовзі додаткові внески зробить корейський уряд.

Оскільки K-water — провідна водопостачальна компанія у Південній Кореї, тож іноземці також допомагатимуть у розвитку якісної системи водопостачання.

Що відомо про допомогу Київщині від іноземних партнерів

Програма розвитку ООН (ПРООН) надаватиме Київщині технічну підтримку під час відновлення будівель, які постраждали під час повномасштабного вторгнення російських військ на територію регіону. Наразі йдеться про 56 об'єктів, які відбудовуватимуть за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

До Ірпінського відділку поліції доставили конфісковану зброю із США. Її правоохоронцям передали колеги з міста-побратима Маямі.

Допомогу на суму близько 2 млн доларів передасть Ірпеню американське місто-побратим Мілвокі. Це понад 800 безперебійних точок доступу Wi-Fi та програмне забезпечення. Це не звичайні домашні маршрутизатори, а унікальна система, яку застосовують в оборонному секторі США. Вони вперше використовуватимуться за межами країни.

У Білій Церкві побувала делегація представників бізнесу з Південної Кореї, щоб обговорити інвестиційні проєкти. Розглядається можливість налагодити виробництва сандвіч-панелей та побудувати новий завод.

Японська компанія Miyamoto International допоможе Київщині створити комплексну систему переробки відходів. Вона відома на міжнародній арені своїм досвідом відновлення населених пунктів після стихійних лих, військових конфліктів та катастроф.

У Бучі на Київщині відкрили відновлену амбулаторію, яку ремонтували за кошти благодійників. Медзаклад став пілотним центром проєкту ЮНІСЕФ.

Також громада отримала чотири вантажівки будівельних матеріалів із Польщі. Організація "Global Compact Poland" надала мінеральну вату і модульну черепицю для відбудови житла, пошкодженого внаслідок російської агресії.

Ще жителі Бучі отримали гуманітарну допомогу від португальського міста-побратима Кашкайш: вживаний теплий одяг, білизну, дитячі іграшки та 50 обігрівачів. Пізніше іноземці виділили €500 тисяч для відновлення закладів освіти Бучі.

На початок