У Києві на "Порталі Захисників та Захисниць" за два тижні зареєструвалося майже 2 тис. користувачів — Хонда

У Києві на "Порталі Захисників та Захисниць" за два тижні зареєструвалося майже 2 тис. користувачів — Хонда

У Києві майже 2 тис. користувачів зареєструвалось на "Порталі Захисників та Захисниць" за два тижні, з них понад 200 оформили послуги онлайн. Цей інноваційний сервіс спрощує багато процесів для військових, а також їхніх родин і родин загиблих.

Про це повідомляє заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда.

За її словами, наразі найбільшим попитом серед онлайн-послуг користуються виплата матеріальної допомоги та оздоровлення дітей у супроводі дорослого.

"Захисники та Захисниці, а також їхні сім'ї, не повинні бути обтяжені бюрократичними вимогами. Сервіс "Портал Захисників та Захисниць" спростив процес отримання соціальних послуг та інформації про них", — сказала Хонда.

Наразі забезпечений безбар'єрний онлайн-доступ до 10 міських послуг, додано інформаційну картку на 45 послуг та сервісів. Загалом Київ Цифровий вже оцифровує понад 160 послуг. І це не кінцева цифра, зауважила заступниця голови КМДА.

В адміністрації поінформували, що наразі ще працюють над розширенням функціоналу порталу, інтеграцією зі всіма надавачами послуг на державному, місцевому і приватному рівні. На постійній основі відпрацьовуються технічні питання, адже наразі сайт функціонує у бета-версії.

"Відгуки щодо роботи "Порталу Захисників та Захисниць" ви можете надсилати на електронну пошту [email protected]. Якщо вам потрібна консультація або допомога щодо користування порталом, звертайтесь до Київ Мілітарі Хаб за телефоном 0800-300-633", — підсумувала Хонда.

Сервіс "Портал Захисників та Захисниць" презентували у Києві 15 травня. Його головна мета — зробити взаємодію з міськими установами максимально оперативною й ефективною. Серед різноманітних послуг, зокрема, соціальні, медичні, освітні тощо.

На початок