Смерть в клубі Shooters: в Києві засудили ревнивця, який наніс фатальний удар в голову іншому чоловіку

Смерть в клубі Shooters: в Києві засудили ревнивця, який наніс фатальний удар в голову іншому чоловіку

клуб Shooters
Засуджений чоловік. Київська міська прокуратура

У Києві засудили на 10 років ув'язнення чоловіка, який через ревнощі завдав смертельний удар в голову іншому відвідувачу нічного клубу Shooters.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Чоловіку на момент події було 28 років. Він у нетверезому стані через ревнощі вдарив іншого відвідувача нічного клубу кулаком в голову, бо той завів розмову із його дівчиною.

Зазначається, що від потужного удару 26-річний потерпілий впав на підлогу і помер до приїзду "швидкої".

Судово-медична експертиза встановила, що смерть настала внаслідок черепно-мозкової травми з переломом кісток черепа, які утворились не від падіння на підлогу, а саме від удару в лобно-скроневу ділянку голови.

До приїзду поліції та затримання обвинувачений встиг кілька разів вдарити товариша померлого, який намагався з'ясувати причину агресії. Цей чоловік відбувся легкими тілесними.

Згодом винуватець намагався покинути місце злочину, поїхавши на таксі зі своєю дівчиною. Однак охорона закладу попросила таксистів не везти його та швидко викликала поліцію.

Під час судового розгляду закрився розважальний заклад, де трапились ці події. Проте прокурорам вдалось забезпечити явку до суду усіх свідків.

Натомість обвинувачений в суді заперечував свою вину і відмовився давати показання. Його визнали винним за ч. 2 ст. 121 ККУ та засудили до 10 років позбавлення волі.

Також суд задовільнив цивільний позов батьків померлого, які втратили єдиного сина, на понад 2 мільйони гривень.

На початок