21 травня обмеження споживання електроенергії тимчасово скасовані. Коли вимикатимуть світло

21 травня обмеження споживання електроенергії тимчасово скасовані. Коли вимикатимуть світло

Сьогодні, 21 травня, у Києві графіки відключень електроенергії тимчасово скасовані. Жителі мають бути зі світлом до 17 години.

Про це повідомив у Facebook директор Yasno Сергій Коваленко.

"Поки що графіки не діють, тобто без відключень. Попередньо — після 17:00 ліміти відновляться", — сказав Коваленко.

Сьогодні "Укренерго" скасувало обмеження споживання в усіх областях з 11:00 до 17:00. Це стало можливим завдяки зменшенню хмарності в усіх регіонах. Увечері графіки погодинних відключень електроенергії будуть діяти в усіх регіонах України для промислових та побутових споживачів з 17:00 до 24:00.

Енергетики зауважили, що ввечері графіки погодинних відключень можуть бути застосовані для зниження рівня споживання при перевищенні визначених лімітів обсягів для кожної області. Диспетчерський центр "Укренерго" доводить ці ліміти напередодні до кожного обленерго.

Якщо область споживає в межах доведеного ліміту, знеструмлення споживачів можуть не застосовуватись. Якщо ліміт перевищено — знеструмлення будуть відбуватись за опублікованим обленерго графіком.

Напередодні в "Укренерго поінформували, що 21 травня, з 00:00 та впродовж доби у столиці та області для промислових та побутових споживачів діятимуть графіки погодинних відключень світла.

Переглянути графік відключень електроенергії для Київської області та Києва можна на сайті ДТЕК. Він складається з трьох категорій. Білий колір на графіку — світло є. Сірий колір — світла немає (періоди, коли його гарантовано відключатимуть для збалансування енергосистеми). Світло-сірий колір — можливі відключення, якщо дисбаланс в енергосистемі буде збільшуватися (ДТЕК рекомендує в такі проміжки знижувати споживання електроенергії та не користуватися ліфтами).

На початок