Військові на Харківському напрямку отримали спорядження від столиці — Кличко

Військові на Харківському напрямку отримали спорядження від столиці — Кличко

Кличко відвіз дрони з Києва військовим на Харківському напрямку, під Вовчанськ і Куп'янськ
Київ передав чергову партію дронів для військових, 18 травня 2024 р. КМДА

Столиця продовжує надавати підтримку військовим Збройних сил, які воюють на найгарячіших напрямках. Бійці, які тримають оборону на Харківському напрямку, отримали дрони і спорядження.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

За словами Кличка, він відвідав бійців, які беруть участь в боях під Вовчанськом і Куп'янськом, і відвіз їм партію безпілотників. Це — понад 50 БПЛА Mavic 3 та Mavic 3Т — від громади столиці та 300 FPV-дронів, закуплених благодійниками.

Військові на Харківському напрямку отримали спорядження від столиці — Кличко
Віталій Кличко з військовими під час передачі дронів, 18 травня 2024 р. КМДА

"92-й бригаді передав закуплені за кошти бюджету понад 50 БПЛА — зокрема 31 Mavic 3 та 20 Mavic 3T. Також днями бійцям вирушить автомобільна техніка", — зазначив Віталій Кличко. Він додав, що загалом 92-й бригаді місто виділило з бюджету 97 млн грн.

А військові Держприкордонслужби отримали 100 FPV-дронів як благодійну допомогу, яку залучає столиця.

Також по 100 дронів передали 116-й Окремій механізованій бригаді та спецпідрозділу ГУР Міноборони "АРТАН", поінформував київський міський голова.

Що відомо про підтримку військових у Києві

14 травня від Києва направили допомогу військовим 411-го Окремого батальйону Збройних сил. Необхідну техніку та обладнання — 33 автомобілі Пікап, 12 систем РЕБ, 50 антен для роботи БПЛА — закупили за бюджетні гроші.

57-й мотопіхотній бригаді, яка воює під Вовчанськом, направили 150 fpv-дронів, 4 квадрокоптери Mavic, 1 систему РЕБ. Іншим підрозділам під Харків вирушили 5 систем РЕБ від Києва.

У квітні 500 fpv-дронів отримали військові 4-ї бригади Національної гвардії "Рубіж". Їх придбали за кошти столиці. Також Київ направив повітряному командуванню "Центр" 19 станцій передачі інформації про повітряну обстановку. Їх придбали завдяки донатам киян на платформі "Безпечне небо".

Взимку Київ отримав від міжнародних партнерів 100 тисяч сухих хімічних грілок. Гуманітарний вантаж зі столиці вирушив на передову для потреб військових Збройних сил.

Київська міська рада 14 грудня 2023 року ухвалила бюджет столиці на 2024 рік. На допомогу Збройним силам передбачили 1 млрд гривень.

На початок