Відключення світла для Києва та області: названі періоди стабілізаційних обмежень на 17 травня

Відключення світла для Києва та області: названі періоди стабілізаційних обмежень на 17 травня

Через складну ситуацію в енергосистемі в Києві та Київській області 17 травня за вказівкою НЕК "Укренерго" застосовуватимуться графіки стабілізаційних відключень.

Про це інформує компанія ДТЕК у своєму Telegram.

Прогнозовані періоди, коли вимикатимуть світло: з 00:00 до 08:00 та з 19:00 до 24:00.

Причина обмежень — дефіцит потужності в енергетичній системі, що виник внаслідок обстрілів енергооб'єктів армією РФ.

З 8:00 до 19:00 ліміти споживання електроенергії не прогнозується. У ДТЕК вкотре закликали населення ощадливо користуватись електроприладами, щоб уникнути перевантажень системи та аварій.

Що відомо про відключення електроенергії на Київщині

Увечері 14 травня у Києві та області почалися перебої з електропостачанням. Енергетики пояснили, що для побутових споживачів застосовують екстрені відключення. Світло вимкнули без попередження через складну ситуацію в енергосистемі внаслідок постійних російських обстрілів.

Екстрені відключення електроенергії тривали і наступного дня, 15 травня. Згодом "Укренерго" розрахувало для кожного регіону ліміти споживання електрики. У разі їх перевищення для побутових споживачів застосовують стабілізаційні відключення (тобто графіки).

Зранку 16 травня обмеження енергоспоживання для киян продовжили діяти, їх скасували о 9:00. Після 16:00 для столиці та області знов застосували стабілізаційні відключення.

Дізнатися графіки для Києва та Київської області можна на сайті компанії YASNO. Також графіки вимкнень електрики публікуватиме на своїх ресурсах ДТЕК.

На початок