Небезпека не лише на землі: з річки Ірпінь сапери-водолази дістали російські боєприпаси

Небезпека не лише на землі: з річки Ірпінь сапери-водолази дістали російські боєприпаси

З річки Ірпінь сапери-водолази дістали підривачі до російських снарядів
Боєприпаси, залишені військами РФ, Київська область, 14 травня 2024 р. Мобільний рятувальний центр швидкого реагування ДСНС України/Facebook

Сапери продовжують обстежувати річку Ірпінь на Київщині. Сьогодні, 14 травня, з водойми в межах Вишгородського району дістали два підривники до снарядів, які залишились після російського вторгнення.

Про це повідомляє Мобільний рятувальний центр швидкого реагування ДСНС України у Facebook.

Фахівці групи підводного розмінування працювали поблизу села Гута-Межигірська. Річку Ірпінь обстежували з допомогою міношукачів. У водоймі знайшли два підривники ударної дії для артилерійських снарядів російського виробництва. Боєприпаси вивезли на підривний майданчик, де їх знешкодили сапери.

Рятувальники звертають увагу жителів Київщини, що міни і вибухонебезпечні предмети можуть бути сховані як на суші, так і у воді.

"Тому не купайтеся в місцях, які не визначені місцевими органами влади та можуть бути небезпечними!" — закликають у ДСНС.

13 травня на Київщині вибухотехніки знешкодили снаряди часів Другої світової війни. Одну таку міну знайшли у поштовій скриньці на приватному подвір'ї.

Киянин знайшов у лісосмузі рештки збитого російського безпілотника "Шахед" з неушкодженою бойовою частиною.

В Ірпені під час ремонту залізничних колій знайшли 120-мм артилерійський снаряд, який не розірвався.

На початок