Повірка показників лічильників опалення та гарячої води: киян попередили, що інспектори ходитимуть по квартирах

Повірка показників лічильників опалення та гарячої води: киян попередили, що інспектори ходитимуть по квартирах

Повірка показників лічильників опалення та гарячої води
Повірка лічильників у Києві. КМДА

Після завершення опалювального сезону працівники КП "Київтеплоенерго" проводять контрольне зняття показань квартирних лічильників опалення та гарячої води. Така процедура передбачена Законом України "Про комерційний облік теплової енергії".

Про це йдеться на офіційному порталі Києва.

Киян закликають допустити інспекторів до лічильників, які встановлені безпосередньо у квартирах.

"У Києві індивідуальні (квартирні) лічильники тепла встановлені у понад 125 тис. квартир. Під час контрольного зняття контролер фіксує фактичні показання лічильника, після чого дані вносяться до інформаційно-облікової бази. Це дозволяє проаналізувати обсяги споживання теплової енергії та гарячої води й підтвердити раніше передану клієнтом інформацію", — пояснюють у КМДА.

Водночас закликають містян пересвідчитися, що перед ними саме співробітник "Київтеплоенерго", аби вберегтися від шахраїв. Контролер має при собі службове посвідчення та зобов'язаний пред'явити його на вимогу клієнта.

"У посвідченні зазначений номер, прізвище та ім'я, посада, табельний номер працівника, а також назва структурного підрозділу. Обов'язково є печатка підприємства", — розповіли у пресслужбі КМДА з посиланням на комунальне підприємство "Київтеплоенерго".

Якщо у людини виникли сумніви, що перед нею справжні контролери "Київтеплоенерго", перевірити інформацію можна в Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ за номером телефону: 1557 (зі стаціонарного) або 044-500-15-57 (з мобільного).

Клієнти "Київтеплоенерго" також можуть самостійно замовляти контрольне зняття показань лічильників. Для цього необхідно звернутись до Центру комунального сервісу (ЦКС) та залишити заявку. Зробити це можна за телефоном 044-247-40-40, на сайті ЦКС за посиланням https://cks.com.ua/remote або у найближчому сервісному центрі ЦКС (адреси — на сайті https://cks.com.ua/service-centers/).

Раніше повідомлялося, що "Київтеплоенерго" розпочало підготовку до наступного опалювального сезону. Фахівці ремонтують тепломережі та модернізують супутнє теплоенергетичне обладнання.

На початок