Через скандал в ресторані Києва звільнили працівника Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції: що трапилося

Через скандал в ресторані Києва звільнили працівника Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції: що трапилося

ЗМІ

З Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції звільнили працівника Манасяна Віталія за декілька годин після скандалу в столичному ресторані.

Про це повідомили у Нацполіції в коментарі "Українській правді".

Голова Комітету з розвитку інфраструктури Федерації роботодавців та бізнесмен Максим Шкіль у Facebook розповів, що в одному зі столичних ресторанів з ним старався інцидент. Чоловік заздалегідь замовив стіл, проте коли він прийшов до закладу йому сказали, що за його столиком сидить інший відвідувач.

Коли другому повідомили, що його стіл зарезервований, він почав непристойно висловлюватися на працівників закладу та "окреслювати їх мабйтнє". За даними бізнесмена Шкіля, то був працівник Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції Манасян Віталій. Шкіль додав, що чоловік йому погрожував, але потім все ж пішов.

У правоохоронних органах виданню підтвердили, що це дійсно був їхній співробітник. Працівники відомства вивчили допис у соцмережах, поспілкувалися з адміністрацією закладу та свідками, після чого звільнили оперуповноваженого.

Керівник Департаменту стратегічних розслідувань Андрій Рубель зазначив, що співробітникам, які ганебною поведінкою паплюжать честь та високе звання офіцера, порушують етичні правила поведінки – не місце в поліції.

На початок