Шляхопровід відкриють для автівок у травні, а міст у вересні: Кличко проінспектував будівніцтво доріг

Шляхопровід відкриють для автівок у травні, а міст у вересні: Кличко проінспектував будівніцтво доріг

Будівництво на Подільсько-Воскресенському мостовому переході
Будівництво на Подільсько-Воскресенському мостовому переході. Фото: КМДА

Київський міський голова перевірив, як тривають роботи на будівництві важливих для міста інфраструктурних об'єктів. Зокрема, на Подільсько-Воскресенському мостовому переході та на транспортній розв'язці на перетині вулиць Полярної і Богатирської.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

За його словами, сьогодні, зокрема, відбулася перевірка сполучення Подільсько-Воскресенського мостового переходу з Троєщиною, де будують дорогу з тунелем для виїзду на вулицю Оноре де Бальзака, із пересадковим пасажирським вузлом. Там зійдуться трамвайне сполучення, міська електричка та автобусний маршрут.

"Робимо все, щоб рух автомобільного транспорту Подільсько-Воскресенським мостом повністю запустити у вересні", — сказав Кличко.

У Києві
Будівництво розв'язки на перетині вулиць Полярної та Богатирської. Фото: КМДА

Також міський голова проінспектував перебіг робіт з реконструкції транспортної розв'язки на Оболоні — на перетині вулиць Полярної та Богатирської. За його словами, наразі на новому шляхопроводі влаштовують асфальтобетонне покриття.

"В травні плануємо відкрити проїзд цим шляхопроводом. А всі роботи на об'єкті та біля нього — закінчити до осені", — зауважив Кличко.

Що відомо про будівництво Подільсько-Воскресенського мосту в Києві

Подільський мостовий перехід – двоярусна споруда, що складається з трьох мостів та естакад, які їх з'єднують. На верхньому ярусі мають розмістити 6 смуг автомобільного руху, а на нижньому — готова естакада для метро на Троєщину з трьома станціями.

Об'єкт будуть понад 30 років. У 1993 році Кабмін схвалив документацію щодо будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Запланована довжина мосту була 7,04 км. Побудувати його збиралися до 2002 року, але не вистачило коштів

У 2016 році КМДА перезатвердила проєкт будівництва. У січні 2019 року київський міський голова Віталій Кличко заявив, що за умов належного фінансування потрібно приблизно 1,5-2 роки, щоб запустити автосполучення через Подільсько-Воскресенський міст.

У жовтні 2022 року Київрада виділила на добудову мосту додаткові 183 мільйони гривень з місцевого бюджету. 1 грудня 2023 року Подільсько-Воскресенський мостовий перехід відкрили. Зазначалося, що поки він доступний для руху спецтранспорту, автомобілів екстрених служб та автобусного маршруту №111 за напрямком ст.м. "Площа Українських героїв" — ст.м. "Лівобережна".

Протяжність мостового переходу — понад 10 км, працюватимуть чотири смуги руху. Зараз мостовий перехід виходить на Русанівські сади, але у 2024 році плануємо під залізницею зробити прокол для того, щоб запустити рух транспорту на Троєщину, повідомив тоді Кличко.

Що відомо про будівництво нової розв'язки на Оболоні

У березні 2023 року стало відомо, що в Києві на перетині вулиць Богатирської та Полярної в Києві планується будівництво дворівневої розв'язки типу "неповний лист конюшини".

Довжина основного проїзду становитиме близько трьох кілометрів. На шляхопроводі буде 6 смуг руху для авто і велосипедні доріжки. Також облаштують новий підземний перехід.

У липні почали встановлювати опорні конструкції. Місцева влада очікує, що реконструкція збільшить пропускну спроможність та зменшить затори на Оболоні.

На початок