Роздали 24 тис. гарячих обідів тим, хто потребує: у Києві завершився сезон роботи соціального патруля

Роздали 24 тис. гарячих обідів тим, хто потребує: у Києві завершився сезон роботи соціального патруля

Соціальний патруль у Києві роздав 24 тис. гарячих обідів для безхатьків за період холодів
Роздача безплатних обідів у Києві. Фото: КМДА

У Києві з приходом весняного тепла завершив роботу соціальний патруль. За період холодів працівники патруля надали допомогу більше тисячі безхатьків і роздали понад 24 тисячі безкоштовних гарячих обідів.

Про це повідомив директор Департаменту соціальної та ветеранської політики КМДА Руслан Світлий.

Він нагадав, що працівники Будинку соціального піклування проводили виїзні рейди з 1 грудня 2023 року до 31 березня 2024 року, щоб підтримати людей без постійного місця проживання в холодний період року. Соцпрацівники об'їжджали місця масового скупчення бездомних: Центральний залізничний вокзал, станції "Дарниця" та "Київ-Волинський". Безхатькам роздавали обіди і забезпечували для них нічліг у Будинку соцпіклування.

За 122 дні чергування соцпрацівники виявили в Києві майже 700 бездомних громадян, а з початку 2024-го року Будинок соцпіклування надав послуги 1039 людям без постійного місця проживання. Це — відправлення до нічліжного відділення і взяття на облік бездомних громадян, виклик швидкої допомоги і госпіталізація.

Також за весь час патрулювання бригади Будинку соцпіклування роздали на вулицях міста 24 400 гарячих обідів, повідомив Руслан Світлий.

З 1 грудня 2023 року на залізничних вокзалах столиці соціальний патруль також проводив роз'яснювальну роботу серед безхатьків. Їм розповідали, де поновити втрачені документи, переночувати, отримати вечерю і випрати одяг.

А під час найсуворіших морозів у Києві "Укрзалізниця" розгортала пункт обігріву для безхатьків біля Центрального вокзалу. Він діяв до кінця зими.

На початок