Тікали від мобілізації до Молдови: 5 чоловіків з Київщини та Харківщини намагалися перепливти Дністер

Тікали від мобілізації до Молдови: 5 чоловіків з Київщини та Харківщини намагалися перепливти Дністер

Тікали від мобілізації до Молдови
Прикордонники затримали п'ятьох чоловіків на старті запливу через Дністер до Молдови. Фото: ДПСУ

Вартові кордону Могилів-Подільського загону затримали 5 чоловіків з Київщини та Харківщини, які намагалися потрапити до Молдови вплав через Дністер. Нелегалів зафіксував безпілотник.

Про це інформує Держприкордонслужба України.

"Трьох мешканців Київської та Харківської областей виявив оператор квадрокоптера на "старті запливу" та одразу скоординував рух прикордонного наряду на службовому катері для їх затримання", — йдеться у повідомленні.

Ще двох "плавців" виявили на березі річки — вони якраз одягали гідрокостюми та готувалися перепливати Дністер, щоб потрапити до Молдови.

На чоловіків складені протоколи про адмінправопорушення, справи скеровані до суду.

Раніше повідомлялося, що у Києві створять робочі групи для перевірки військово-лікарських комісій через збільшення скарг. Більшість з них стосуються "дуже базових речей", які можна оперативно виправити. Наприклад, недотримання електронної черги, відсутність умов для комфортного проходження ВЛК та неоптимізовані маршрути.

Воєнний стан і мобілізація в Україні

24 лютого 2022 року президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні. Верховна рада проголосувала за запровадження воєнного стану.

Того ж дня представник ДПСУ Андрій Демченко у коментарі Суспільному підтвердив, що у зв'язку з агресією РФ та запровадженням воєнного стану на території України починає діяти обмеження на виїзд за кордон чоловіків віком від 18 до 60 років.

Воєнний стан за час повномасштабного вторгнення продовжували 8 разів.

На початок