Києво-Могилянська академія готуватиме фахівців для відбудови громад, зруйнованих війною

Києво-Могилянська академія готуватиме фахівців для відбудови громад, зруйнованих війною

Києво-Могилянська академія готуватиме кадри для відбудови громад, постраждалих від війни
Києво-Могилянська академія. Фото: Вікіпедія

Національний університет "Києво-Могилянська академія" готуватиме кадри для відбудови зруйнованих війною громад. Про співпрацю у процесі відновлення освітній заклад домовився з громадською організацією "Маріуполь Реборн" та Маріупольською міською радою.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ГО "Маріуполь Реборн".

Мета співпраці — обмін знаннями, ідеями та досвідом, розробка інноваційних рішень для відбудови деокупованих територій України. З цією метою "Могилянка" та громадська організація проводитимуть спільні форуми та науково-практичні конференції, спрямовані на підвищення кваліфікації і підготовку фахівців для відродження міст, що постраждали від російської агресії.

"Про повоєнне відродження України треба думати зараз", — сказав під час підписання Меморандуму про співпрацю президент Національного університету "Києво-Могилянська академія" Сергій Квіт. Він пояснив, що освітня програма щодо відбудови буде розрахована не лише на фахівців, які займатимуться відновленням Маріуполя.

Партнери аналізуватимуть проблемні питання, з якими стикатимуться різні громади через виклики війни, і спільно пропонуватимуть їх вирішення. Маріуполь поділиться власним досвідом розробки "Плану відродження" з іншими зруйнованими чи окупованими громадами.

Проєкт "Маріуполь Реборн" реалізує Маріупольська міська рада за інвестиційної підтримки SCM Ріната Ахметова та міжнародних донорів.

На початок