Жителя Київщини викрили на нелегальному продажі цигарок через соцмережі: вилучили "товару" на майже 7 мільйонів гривень

Жителя Київщини викрили на нелегальному продажі цигарок через соцмережі: вилучили "товару" на майже 7 мільйонів гривень

Жителя Київщини викрили на нелегальному продажі цигарок через соцмережі
. Фото: БЕБ/Telegram

Детективи Бюро економічної безпеки (БЕБ) у Київській області оголосили підозру жителю Київщини, який налагодив нелегальний продаж тютюнових виробів. Чоловік публікував інформацію про асортимент контрафактної продукції у телеграм-каналі, а доставку здійснював по всій Україні.

Про це інформує пресслужба БЕБ.

Детективи БЕБ провели обшуки в одному із пунктів роздрібної торгівлі у Київській області, в складському приміщенні у Києві, та за місцем проживання підозрюваного.

"За результатами обшуків вилучено понад 9 тис. електронних сигарет, 2 тис. місткостей з рідинами для них, понад 1,5 тис. заправок та понад 600 пачок тютюну для кальяну", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що орієнтовна вартість вилученої контрафактної продукції понад 6,7 млн грн.

Жителя Київщини викрили на нелегальному продажі цигарок через соцмережі: вилучили "товару" на майже 7 мільйонів гривень
Жителя Київщини викрили на нелегальному продажі цигарок через соцмережі: вилучили "товару" на майже 7 мільйонів гривень. Фото: БЕБ/Telegram

Організатору схеми повідомили про підозру за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів). Санкція статті передбачає штраф від п'яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Що відомо про виявлення нелегального алкоголю і тютюнової продукції на Київщині

Київська обласна прокуратура скерувала до суду звинувачення стосовно чоловіка, який продавав тютюнові вироби відомих брендів без акцизу. У нього вилучили понад 180000 пачок тютюнових виробів. Вартість підакцизної продукції сягає 14,5 млн гривень

У Василькові правоохоронці вилучили 12 тисяч літрів підробленого алкоголю та 6,4 тисячі цигарок без акцизу. Фальсифікат виготовляли в приватному будинку, розливали у пластмасову тару і продавали великими партіями перевіреним клієнтам.

Фальсифікований алкоголь на майже 9 млн грн: правоохоронці Київщини ліквідували схему незаконного виробництва і продажу. Склади зберігання знаходилися у Київській та Чернігівській областях.

На Київщині вилучили контрафактний тютюн та алкоголь на понад 12 млн грн. Продукцію чоловіки завозили з Чернівецької до Київської області, де продавали її через мережу магазинів.

На Київщині викрили чергову схему реалізації нелегальних електронних цигарок та рідин для їх заправки. Контрафакт зберігався у Фастові та Білій Церкві.

Жителі Обухівського району замовляли тютюнові вироби в інтернеті та збували їх через мережу пунктів роздрібної торгівлі.

Київські митники в очищувачі повітря виявили схованку з сигаретами, які українець намагався переслати у міжнародному експрес-відправленні.

На Київщині правоохоронці вилучили контрафактних сигарет на понад 4 млн гривень. Продаж налагодила родина з Переяславщини. Разом вони налагодили постачання тютюнових виробів без марок акцизного податку та подальший їх продаж через мережу роздрібної торгівлі. Вона нараховувала 7 торгових точок.

На початок