Головний поліцейський Київщини збудував під Києвом маєток із виходом до води — ЗМІ

Головний поліцейський Київщини збудував під Києвом маєток із виходом до води — ЗМІ

Анатолій Щадило
. Маєток у селі Проців Київської області. Кадр з дрона в розслідуванні hromadske

Голова поліції Київської області Анатолій Щадило має під Києвом 50 соток землі, де розташований маєток на 250 м² із лазнею, тенісним кортом та елінгом.

Про це йдеться в розслідуванні hromadske.

Журналісти з'ясували, що розкішне обійстя Анатолій Щадило зводив у 2014-2017 роках. Початок будівництва збігся з перемогою Євромайдану, коли він працював заступником голови міліції Волинської області Олександра Терещука.

Згідно з декларацією поліцейського, три ділянки майже на 50 соток у селі Проців під Києвом чоловік купив у різний час приблизно за 300 тисяч гривень.

"Наразі поруч із маєтком генерала купити голу ділянку землі під забудову в 6 соток дешевше, ніж за $20 тисяч просто неможливо", — йдеться в розслідуванні.

Єдине можливе пояснення дешевої вартості землі — її формальне призначення. Це землі для індивідуального або колективного садівництва, які не призначені для забудови.

Утім hromadske зафіксувало на землі Анатолія Щадила лазню, елінг, гостьовий будинок, тенісний корт, гараж та власний пірс.

Ділянки почали з'являтися у власності родини Щадила з грудня 2013 року по липень 2014 року — у розпал Революції Гідності. На початку 2014-го тут заклали фундамент майбутнього маєтку, який разом із іншими будівлями звели за 2,5 роки.

Зазначається, що за схожі за метражем та оздобленням будинки нині пропонують 10-15 мільйонів гривень.

У вересні генерал поліції третього рангу Анатолій Щадило очолив правоохоронців Київщини, замінивши Андрія Нєбитова. Останній отримав посаду заступника голови Нацполіції.

На початок