"Вихід з окупації Бучі": учениця Катерина Волошенюк виборола "золото" на Міжнародному конкурсі з малювання

"Вихід з окупації Бучі": учениця Катерина Волошенюк виборола "золото" на Міжнародному конкурсі з малювання

Бучанка виборола "золото" на Міжнародному конкурсі з малювання
Робота "Вихід з окупації Бучі" Катерини Волошенюк здобула "золото" на Міжнародному конкурсі з малювання. Фото: Бучанська міська рада/Telegram

На конкурсі у Німеччині бучанка Катерина Волошенюк — учениця дитячої школи мистецтв імені Левка Ревуцького, представила Україну з роботою "Вихід з окупації Бучі", яку створила за розповіддю очевидця — її батька.

Про це повідомляє Бучанська міська рада.

Зазначається, що конкурс проходив у Німеччині — за сприяння відділу культури міста Берлін та голови оргкомітету Короліни Швендер. Всі учасники змагалися дистанційно.

"Міжнародне журі вразила робота бучанки і її глибока історія. Вони відмітили майстерність і талант дівчинки, за що присвоїли їй звання переможниці", — йдеться у повідомленні.

Як ми раніше повідомляли, авторська артмайстерня "The Industry of Art" з'явиться в Ірпені завдяки ученицям Ірпінського ліцею №3 Софії Меркуловій, Анні Дзюбенко, Софії Коноваленко та учениці Ірпінського гуманітарного ліцею "Лінгвіст" Дарині Шумик. Дівчата перемогли у проєкті UPSHIFT — це інноваційна програма для молоді Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що реалізується у понад 40 країнах світу.

На початок