У застосунку "Київ Цифровий" з’явилася нова можливість — поставити оцінку громадському транспорту та залишити відгук про роботу контролерів.
Про це повідомили розробники "Київ Цифровий"у Telegram.
Зазначається, що усі відгуки киян про поїздки в автобусі, тролейбусі та трамваї будуть спрямовуватися до Київпастрансу, про метро — до Київського метрополітену, а про електричку — до Укрзалізниці.
"Якщо оплачуєте проїзд транспортною картою, то запис для оцінки знайдете у стрічці вибраної карти, якщо скористаєтеся QR-квитком, тоді шукайте запис у стрічці новин на головному екрані", — сповістили розробники.
"Оновлені сервіси доступні в останній версії застосунку в App Store і Google Play", — йдеться у повідомленні.
Керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич додав, що користувачі можуть:
- оцінити поїздку за шкалою від 1 до 5 зірок;
- вказати чинники, що вплинули на оцінку;
- залишити відгук і додати фото.
Також, за словами посадовця КМДА, у новій версії "Київ Цифровий" удосконалили сервіс "Рух транспорту" — додали в застосунок станції кільцевої електрички. Користувачі можуть:
- знаходити всі станції електрички в пошуку або на мапі;
- переглянути розклад курсування поїздів у будні та вихідні;
- дізнаватися про пересадки на інший транспорт;
- зберігати станції в обрані, щоб мати їх у швидкому доступі.
Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"
"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.
Протягом 2022 року в застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, фахівці увімкнули оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту.
16 листопада 2022 року столиця отримала нагороду World Smart City Award Special Recognition за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.
У березні команда "Київ Цифровий" разом з військовими запустила платформу для допомоги силам ППО Києва — "Безпечне небо". Там збирають кошти на техніку для ЗСУ.
У додатку є спеціальна мапа укриттів, яку можна переглядати без інтернету. Також розробники додали нову функцію: тепер у застосунку можна поскаржитись не лише на недоступні укриття, а й на їх незадовільний стан.
Ще у "Київ Цифровий" з'явились підказки про закриті вестибюлі метро та відновився запис до ЦНАПів.
Тепер у "Київ Цифровий" можна підтвердити обліковий запис не лише через BankID, а й за допомогою додатку "Дія". Для цього користувачу потрібно мати ID-картку чи закордонний паспорт у застосунку.