"Нас позбивало з ніг в коридорі": уламки впали на будинок в Голосіївському районі Києва

"Нас позбивало з ніг в коридорі": уламки впали на будинок в Голосіївському районі Києва

Ексклюзивно
"Нас позбивало з ніг в коридорі": уламки впали на будинок в Голосіївському районі Києва
. Наслідки російської повітряної атаки по Києву у ніч на 30 травня 2023 року. Фото: Дарʼя Кінша / Суспільне

Росіяни в ніч на 30 травня знову атакували Київ безпілотниками. У Голосіївському районі уламки впали на багатоповерхівку, повідомляє кореспондентка Суспільного.

Під час повітряної тривоги Михайло за правилом двох стін перебував у коридорі. Він чув, як щось летить і гудить мотор. Після пролунав вибух, а верхні поверхи будинку затягнуло димом.

"Вибило вікна та міжкімнаті двері, тож ми одразу спустились. Більше не знаю, що всередині. Я вийшов подивитись на машину, а назад вже сказали не заходити. Автівка теж постраждала", — розповідає чоловік.

У коридорі на 14-му поверсі також перебувала Світлана. Вона з під'їзду, який постраждав менше. "Коли нас позбивало з ніг, ми зрозуміли, це щось влучило у будинок. Позбирали, що змогли на себе одягнути за п’ять хвилин і стали бігти по сходах".

Ольга тривогу перечікувала у паркінгу, коли на будинок почали падати уламки. Вона усю ніч чергує на вулиці, оскільки в квартиру не пускають. Знає лише, що повибивало шибки. Нині вона чекає, поки зможе побачити помешкання на власні очі.

Що відомо про нічну атаку на Київ

У ніч на 30 травня російські війська знову обстріляли Київ. Це третя атака за останню добу та 17-та з початку місяця.

У КМВА повідомили, через падіння уламків сталась пожежа в багатоповерхівці Голосіївського району. Два верхні поверхи зруйновані. В інших районах уламки безпілотників пошкодили автівки, приватний будинок, нежитлову забудову.

За даними Нацполіції, у Києві поранено девʼятеро людей, 33-річна жінка загинула.

На початок