Між станціями метро "Осокорки" та "Позняки" почали будівництво парку "Срібний Кіл"

Між станціями метро "Осокорки" та "Позняки" почали будівництво парку "Срібний Кіл"

Між станціями метро "Осокорки" та "Позняки" почали будівництво парку "Срібний Кіл"
. Фото: Олександр Гончаров/Facebook

У Дарницькому районі Києва стартували роботи з облаштування парку "Срібний Кіл". Рекреаційна зона розташована між станціями метро "Осокорки" та "Позняки" і буде призначена для прогулянок, занять спортом та реабілітації воїнів-захисників.

Про початок будівництва повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Київради Олександр Гончаров.

За його словами, всього заплановано шість черг будівельних робіт, перша — завершиться влітку 2024 року. Загальна площа рекреаційної зони — 7,54 гектара.

У парку передбачається облаштувати локації для занять спортом, велосипедні доріжки, дитячі та оглядові майданчики, зони відпочинку. Крім того, зелену зону планують адаптувати для потреб фізичної та психологічної реабілітації військових. У Київраді раніше повідомляли, що перша черга передбачає облаштування двох вхідних груп до парку "Срібний Кіл", будівництво доріжки, якою можна бути прогулятися від однієї станції метро до іншої. Також передбачене озеленення території, встановлення лав і урн у зоні забудови першого етапу.

Що відомо про озеленення та створення скверів у Києві

У Києві планують продовжити ремонтні роботи і розпочати капітальні ремонти у понад 30 скверах і парках.

Київрада спільно із "Київзеленбудом" розробили концепцію нового скверу, який планують облаштувати поблизу станції метро "Героїв Дніпра".

Також у столиці тривають роботи зі зведення пішохідного мосту та облаштування острова Оболонський як частини великої рекреаційної зони.

Влада Києва почала перевірки територій після демонтажу незаконних МАФів у Шевченківському і Святошинському районах. На деяких локаціях замість колишніх торгових точок хочуть облаштувати сквери чи громадські простори.

У кожному районі Києва визначені експериментальні ділянки, на яких висаджуються декоративні луки, де не потрібно буде косити траву.

На початок