За два тижні столичні комунальники прибрали з вулиць майже 90 об’єктів пересувної торгівлі

За два тижні столичні комунальники прибрали з вулиць майже 90 об’єктів пересувної торгівлі

За два тижні столичні комунальники прибрали з вулиць майже 90 об’єктів пересувної торгівлі
. Фото: Тимур Ткаченко/Facebook

За два тижні комунальники Києва демонтували майже 90 об’єктів незаконної пересувної торгівлі. Залишилося приблизно стільки ж.

Про це повідомив у своєму Facebook директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко. За його словами, працівники комунального підприємства "Київблагоустрій" продовжать прибирати вулиці від незаконних торгових точок.

Посадовець нагадав, що над знесенням кіосків працюють 3 демонтажні бригади "Київблагоустрою". Як зауважив Тимур Ткаченко, деякі підприємці самі розуміють порушення та прибирають об’єкти торгівлі до приїзду демонтажної бригади.

Директор Департаменту міського благоустрою також анонсував початок у столиці 1 квітня місячника благоустрою. За його словами, всі комунальні служби Києва спільно з районними адміністраціями працюватимуть у посиленому режимі, щоб підготувати місто до нового сезону.

Що відомо про демонтаж об'єктів торгівлі у столиці

У Києві в середині березня бригади комунального підприємства "Київблагоустрій" в різних районах столиці почали демонтаж об’єктів пересувної торгівлі, які не мають дозвільної документації. За перший тиждень роботи були демонтовані 45 незаконних засобів пересувної торгівлі у різних районах міста.

Асоціація мобільних кав'ярень анонсувала акцію біля будівлі КМДА через демонтаж у столиці об'єктів пересувної торгівлі. Також організація надіслала пропозиції меру Києва щодо сприяння розвитку цього бізнесу.

Рішення про демонтаж у столиці біля станцій метро МАФів, які перешкоджають доступу людей до укриттів, Рада оборони Києва ухвалила у червні минулого року.

З літа 2022 року комунальне підприємство "Київблагоустрій" розчищає територію від тимчасових споруд, що перешкоджають шлях до укриттів. Перед проведенням робіт власники МАФів отримують відповідні протоколи та мають демонтувати споруди у триденний термін. В іншому разі, ці роботи проводять працівники "Київблагоустрою", а саму споруду перевозять на штрафмайданчик.

Читайте також

Поліція затримала чоловіка, який напередодні запускав феєрверк у Києві

На початок