Ракетна атака на Київ: 30% будинків без опалення — Кличко

Ракетна атака на Київ: 30% будинків без опалення — Кличко

Ракетна атака на Київ: 30% будинків без опалення — Кличко
Наслідки падіння уламків російської ракети у Святошинському районі Києва. 9 березня 2023 р. Наслідки ракетного обстрілу 9 березня 2023 року, Київ. Фото: Київська міська прокуратура/Facebook

У Києві після ранкової ракетної атаки РФ повністю відновили електропостачання. 30% будинків залишаються без опалення, повернути його повністю планують протягом доби. Про це у Telegram повідомив міський голова Віталій Кличко.

За його словами, через пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури внаслідок ракетного обстрілу та знеструмлення котелень, "Київтеплоенерго" застосував екстрені алгоритми реагування. Більше половини котелень столиці переключили на альтернативні джерела електропостачання.

Без опалення та гарячої води залишилася і Олександрівська клінічна лікарня, де на стаціонарному лікуванні перебувають майже 700 пацієнтів.

"Зараз тривають роботи з перепідключення центрального теплопункту закладу до трьох пересувних котелень потужністю 600 кВт. Разом із котельнями в медзаклад доставили дизпаливо та генератори", – повідомив мер.

Він додав, що така модульна котельня здатна безперервно постачати тепло протягом тижня у випадку тривалої відсутності централізованого теплопостачання.

Що відомо про атаку РФ 9 березня в Києві

Вночі та зранку війська РФ здійснили масований обстріл території України за допомогою ракет та дронів. У Києві та області повітряну тривогу оголосили близько першої ночі.

У столиці вибухи пролунали у Святошинському та Голосіївському районах. Як повідомив мер Кличко, через ракетну атаку пошкоджений об'єкт енергетичної інфраструктури. У місті з'явилися перебої з теплопостачанням, а 40% киян залишилися без опалення.

Читайте також

Ракетна атака на Київ: що відомо про стан постраждалих

На початок