За товари на ринках і ярмарках у Києві невдовзі можна буде розплатитися банківською карткою

За товари на ринках і ярмарках у Києві невдовзі можна буде розплатитися банківською карткою

За товари на ринках і ярмарках у Києві невдовзі можна буде розплатитися банківською карткою
. Фото: Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА

На продовольчих ярмарках та ринках у Києві невдовзі з’явиться можливість безготівкової оплати. Питання щодо запровадження таких розрахунків столична влада обговорює з підприємцями і представниками банку.

Про це повідомляє Facebook Департамент промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації.

Як зазначається у повідомленні, представники "ПриватБанку" провели консультації щодо впровадження безготівкового розрахунку з підприємцями, що працюють на трьох комунальних майданчиках: "Бессарабський ринок", "Володимирський ринок", "Житній ринок". Йшлося також про можливість використання мобільного застосунку для оплати за купленого товару, зокрема, продуктів харчування.

Подібні консультації провели з 320 підприємцями, які торгують на ярмарках у Дніпровському, Печерському, Святошинському та Шевченківському районах.

Що відомо про безготівкові розрахунки у комунальних підприємствах Києва

16 травня 2022 року у Києві відновили електронну оплату за проїзд у комунальному громадському транспорті: як у метро, так і у наземному. Сплачувати за проїзд пасажири можуть транспортними картками, через платіжні додатки та мобільний додаток "Київ цифровий".

На початку вересня минулого року влада столиці підтримала пропозицію киян запровадити оплату за проїзд банківською карткою в усіх видах громадського транспорту.

Наприкінці жовтня минулого року у Києві оплата проїзду банківською карткою стала доступною у всіх видах комунального транспорту.

Читайте також

У Києві виявили торговців первоцвітами

На початок