Буде донатити на дрони: представник київського забудовника отримав умовний термін

Буде донатити на дрони: представник київського забудовника отримав умовний термін

Буде донатити на дрони: представник київського забудовника отримав умовний термін
. Фото: Суспільне

Представника столичного забудовника визнали винним у спробі підкупу Голови Держінспекції архітектури та містобудування. Він отримав умовний термін та зобов’язався перерахувати $100 тисяч на "Армію дронів".

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура у Telegram.

2 березня 2023 року Вищий антикорупційний суд України затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором САП та представником одного із столичних забудовників. Останнього викрили на хабарі близько $120 тисяч за те, щоб товариство-забудовник отримало сертифікат готовності до експлуатації багатоповерхівки у Києві, попри наявні порушення.

За вироком суду представника забудовника визнали винним у наданні неправомірної вигоди службовцю та призначили за це 5 років позбавлення волі, з іспитовим строком 3 роки. Крім того, на нього покладені обов’язки, передбачені ст. 76 ККСтаття 76. Обов’язки, які покладає суд на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням України.

Також відповідно до угоди він зобов’язується перерахувати $100 тисяч на потреби ЗСУ на проєкт "Армія дронів" у Фонд United 24. Також внесені у якості застави 2,239 млн грн перерахують на потреби ЗСУ, а неправомірна вигода у сумі майже $120 тисяч буде стягнута в дохід держави.

Вирок може бути оскаржений протягом 30 днів шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційної палати ВАКС.

Читайте також

Завдали понад 1 млн грн збитків під час облаштування укриттів у Києві. Підозрюють трьох посадовців

Спекуляції на генераторах. Підозрювані заробили десятки мільйонів гривень

На початок