Один із найбільших "пунктів незламності" столиці розташований у Деснянському районі. Його організували на базі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного. Про це повідомляє КМВА.
У пункті можуть розміститись щонайменше 3 тисячі людей. Зокрема, там є відокремлена зона відпочинку на 100 ліжок, яку за необхідності можуть збільшити в півтора рази.
"Усі спальні місця – це зручні ортопедичні ліжка з ламелями, якісними матрацами та приліжковими тумби. Відстань між ними – відповідає санітарним нормам. Тож люди похилого віку, мами з маленькими дітьми і взагалі всі охочі отримають здоровий відпочинок", — йдеться в повідомленні.
Тут пропонують спортивні розваги – теніс, різноманітні тренажери, комп’ютерні ігри. Також відвідувачі можуть приготувати гарячу їжу на свій смак, а при вході є десяток вуличних пічок із запасами дров.
Завдяки генераторам можна зарядити ґаджети, скористатись супутниковим інтернетом. Є зона матері та дитини із наявними засобами гігієни, а ще територія для вигулу тварин.
Працює "пункт незламності" з 12:30 до 20:00 щоденно. А у випадку блекауту прийматиме киян цілодобово.
Що відомо про "пункти незламності" у Києві та області
Після масованого обстрілу військами РФ 23 листопада в Україні почали розгортати "пункти незламності" — це місця, де в разі тривалого відключення світла через обстріли, людина може підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої. Пункти можна знайти на онлайн-мапі.
У Києві біля станції метро "Лісова" відкрилося "містечко незламності", яке розраховане на понад 1000 людей. Воно оснащене 7 потужними генераторами, які поєднані в одну мережу для забезпечення безперебійного електропостачання.
З'явилася інтерактивна мапа пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області. Станом на 6 лютого в регіоні створено 440 "пунктів незламності". Найбільше їх облаштували у будівлях органів місцевої влади.
23 грудня у Києві відкрили ще 52 пункти обігріву. Вони оснащені генераторами та іншим необхідним обладнанням. Загалом у Києві розгорнуто більш як 500 "пунктів незламності". За весь період функціонування ними скористалися понад 23 тисячі киян.
Читайте також
50 "пунктів незламності" Київщини отримали гуманітарну допомогу від ООН