Більше не потрібні фото документів: у Києві вдосконалили сервіс повернення евакуйованих авто

Більше не потрібні фото документів: у Києві вдосконалили сервіс повернення евакуйованих авто

Більше не потрібні фото документів: у Києві вдосконалили сервіс повернення евакуйованих авто
. Фото: КМДА

У Києві вдосконалили сервіс повернення евакуйованих авто. Тепер "Київ Цифровий" інтегрований з "Дією", тож більше не потрібно фотографувати документи та завантажувати їх у додаток.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва Петро Оленич.

Відтепер водії можуть передавати на перевірку інспектору копії цифрових документів через "Дію": свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія.

У КМДА розповіли, що раніше користувачам доводилося робити фото водійських документів лише власноруч. Після сплати штрафу фото свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія надходили на перевірку інспектору. Водії очікували, доки інспектор перевірить документи та затвердить заяву на повернення авто.

Нині водії зможуть повернути авто швидше й без паперових документів. Для цього потрібно завантажити копії цифрових документів через "Дію" та отримати QR-код, щоб забрати авто зі штрафмайданчика.

"Оновлення має на меті спростити процес перевірки документів для інспекторів та полегшити життя водіям, адже інспектор зможе миттєво затвердити заяву після завантаження документів", — йдеться в повідомленні.

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту.

16 листопада Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

Читайте також

Знятись з обліку ВПО відтепер можна і на порталі "Дія" — Мінсоцполітики

Нове опитування у додатку "Київ Цифровий". Киянам пропонують перейменувати станції електрички

На початок