У Києві та області застосовуються стабілізаційні графіки відключення електроенергії

У Києві та області застосовуються стабілізаційні графіки відключення електроенергії

У Києві та області застосовуються стабілізаційні графіки відключення електроенергії
. Фото: Суспільне

У Києві та області 19 січня застосовуються стабілізаційні графіки відключення електроенергії. Про це повідомили у компаніях "Київські електромережі" і ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Кияни можуть переглянути наявність поточних відключень світла за посиланням. Жителі регіону також можуть перевірити відключення електропостачання у своїх населених пунктах на сайті енергопостачальної компанії.

Енергетики ДТЕК запевнили, що разом зі спеціалістами НЕК "Укренерго", іншими екстреними службами й органами державної влади роблять усе можливе для якнайшвидшої стабілізації ситуації.

Також у ДТЕК зазначили, що щовечора публікуватимуть інформацію про графіки відключень на наступний день.

18 січня ввечері генеральний директор Yasno Сергій Коваленко зазначив, що Київ максимально наблизилися до стабілізаційних графіків. Але, за його словами, дефіцит залишається значним, це означає, що відключення зачіпатимуть і світло-сірі зони графіку.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві та області

У Києві та області у середу 18 січня, відбувалися екстрені відключення електроенергії. Графіки стабілізаційних вимкнень, складені раніше, не діяли.

Вдень 14 січня Росія здійснила чергову ракетну атаку по території України. У кількох областях сталися влучання в об'єкти критичної інфраструктури. У Києві критична інфраструктура не постраждала, у місті працювало ППО. Водночас найскладніша ситуація у сфері енергетики виникла на Харківщині та Київщині.

У суботу, 14 січня, через загрозу ракетних обстрілів у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії. У ДТЕК пояснили — це вимушений превентивний крок, який дозволить уникнути значних пошкоджень енергетичної інфраструктури, якщо ракети досягнуть цілі.

У неділю, 15 січня, після атаки військ РФ на критичну інфраструктуру України у Києві застосовували екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних вимкнень у столиці не діяли. Така ж ситуація була і в області.

У понеділок, 16 січня, Київ отримав обсяг електроенергії на рівні 974 МВт із необхідних 1600 МВт. Тому відключення світла відбувалися в усіх сірих зонах графіка. Про це повідомив генеральний директор компанії Yasno Сергій Коваленко.

Читайте також

Розслідування авіакатастрофи у Броварах, нова допомога від Канади, США та Латвії. 330 день війни. Онлайн

На початок