У Києві у "пунктах незламності" можна буде скористатися небулайзерами для інгаляцій

У Києві у "пунктах незламності" можна буде скористатися небулайзерами для інгаляцій

У Києві у "пунктах незламності" можна буде скористатися небулайзерами для інгаляцій
. Фото: Суспільне (ілюстративне)

У Києві "пункти незламності" забезпечують небулайзерамиНебулайзер — в медицині, прилад для інгаляційної доставки фармацевтичного засобу, який використовується для введення ліків у вигляді туману в легені. Виробляє частинки менші за 5 мкм в діаметрі. для інгаляцій. Загалом прилади мають отримати 120 пунктів. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що інгаляційнуІнгаляція — шлях введення в організм лікарських засобів або біологічно активних речовин з потоком вдихуваного повітря. терапію використовують для лікування багатьох захворювань, і тому важливо забезпечити її проведення в будь-яких умовах.

"Відтепер у цих пунктах, у випадку відсутності електроенергії вдома, можна буде зробити необхідну інгаляцію. Це в першу чергу передбачено для пацієнтів з захворюваннями органів дихання, яким невідкладно необхідно провести небулайзерну терапію", — каже депутатка Київради Олеся Зубрицька.

Наразі прилади вже є в деяких пунктах. Знайти їх можна за посиланням.

Що відомо про "пункти незламності" у Києві та області

Після масованого обстрілу військами РФ 23 листопада в Україні почали розгортати "пункти незламності". "Пункти незламності" — це місця, де в разі тривалого відключення світла через обстріли, людина може підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої. Пункти можна знайти на онлайн-мапі.

З'явилася інтерактивна мапа пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області. Станом на 27 грудня на Київщині діють 412 "пунктів незламності". Хоча деякі з них потребують дооблаштування, практично у кожному можна зігрітися, підключитися до Wi-fi та підзарядити телефон.

Мешканці Київщини можуть поділитися враженнями про перебування у "пунктах незламності". Відгуки громадян допоможуть виправити недоліки та поліпшити роботу таких об’єктів.

Залежно від умов, у Києві один "пункт незламності" зможе одночасно прийняти від 40 до 500 людей без обмеження часу перебування.

21 грудня у центрі Києва відкрився "пункт незламності" від посольства Держави Ізраїль.

23 грудня у Києві відкрили ще 52 пункти обігріву. Вони оснащені генераторами та іншим необхідним обладнанням. Загалом у Києві розгорнуто більш як 500 "пунктів незламності". За весь період функціонування ними скористалися понад 23 тисячі киян.

Читайте також

У будівлі Мінсоцполітики відкрили "Теплицю"

"Солом'янські котики" відкриють "Теплиці" у 10 столичних школах

Поліція розгорнула в Україні пункти підтримки та обігріву

На початок