На підтримку військових: столична книгарня "Сяйво книги" продовжує збір російськомовної макулатури

На підтримку військових: столична книгарня "Сяйво книги" продовжує збір російськомовної макулатури

На підтримку військових: столична книгарня "Сяйво книги" продовжує збір російськомовної макулатури
. Фото: КП "Міський магазин"/Facebook

У Києві книгарня "Сяйво книги" у новому році продовжить збір російськомовних книг, які відправлять на переробку. Виручені кошти підуть на підтримку військових. Кияни здали на макулатуру понад 50 тонн російськомовних книг.

"Друзі, найчастіше останніми днями ви нас запитуєте, чи можна ще приносити книги мовою ворога на перероблення. І ми нарешті готові вам відповісти: МОЖНА!" — йдеться у дописі Комунального підприємства "Міський магазин" у Facebook.

Збір російських книг для подальшої їх переробки продовжено до кінця травня. За минулий рік до столичної книгарні принесли 57 тонн російськомовних книг. Виручені кошти отримав благодійний фонд "Гуркіт", який придбав так званий Сяйвомобіль — позашляховик для ЗСУ. Авто вже передали військовим.

Нові надходження від макулатури збиратимуть на наступний Сяйвомобіль чи інші не менш важливі речі на передовій.

Тож мешканців столиці закликають приносити російську літературу, яку більше немає бажання читати і тримати вдома. Книги можна надіслати поштою.

Умови акції залишаються незмінними: за принесені книги надається знижка 10% на придбання нових книжок у книгарні "Сяйво книги".

Що відомо про акції муніципальної книгарні "Сяйво книги"

Київська книгарня "Сяйво книги" у липні ініціювала збір російськомовних книжок, які відправлять на переробку, а виручені кошти підуть на ЗСУ. Кожен, хто принесе та здасть видання російською мовою, нададуть знижку 10% на купівлю книг.

На початок вересня 2022 року у муніципальній книгарні "Сяйво книги" зібрали майже 48 тисяч російських книжок. Це приблизно 25 тонн російських книг. Їх відправили на переробку. А отримані понад 97 тисяч гривень передали на потреби Збройних сил України.

За кошти з російських книжок, які кияни здали на макулатуру, придбали авто для Збройних сил України. Автівку назвали "Сяйвомобіль" і передали на передову на Херсонщині.

У жовтні минулого року муніципальна книгарня "Сяйво книги" спільно з "Культурним десантом" започаткували створення мобільних бібліотек для українських воїнів на передовій.

У грудні міська книгарня "Сяйво книги" запрошувала киян долучитись до благодійного проєкту "Одним словом" та лишити книжковий подарунок для літніх людей.

Читайте також

Тімоті Снайдер опублікував фото українського військового з книгою в руках

Джоан Роулінг поширила допис з українськими перекладами "Гаррі Поттера" та привітала українців

На початок