Амуніція, авто, продукти: Кличко розповів, як Київ підтримував військових у 2022 році

Амуніція, авто, продукти: Кличко розповів, як Київ підтримував військових у 2022 році

Амуніція, авто, продукти: Кличко розповів, як Київ підтримував військових у 2022 році
. Фото: Віталій Кличко/Facebook

У 2022 році влада столиці постійно підтримувала армію. Йдеться про забезпечення військових амуніцією, транспортними засобами й гуманітарною допомогою. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко на сторінці у Facebook, підбиваючи підсумки, як жив і працював Київ у 2022 році.

"Цього року влада столиці постійно допомагала матеріально забезпечувати українських військових. Місто як закуповувало необхідне нашим захисникам спорядження, так і залучало допомогу від іноземних партнерів", — зазначив Віталій Кличко.

Загалом, за словами Кличка, столиця передала захисникам України:

  • майже 15 тисяч бронежилетів високого класу захисту;
  • 5 тисяч кевларових шоломів;
  • 12 тисяч комплектів військової форми для ЗСУ і Територіальної оборони;
  • 500 тисяч комплектів хімічного захисту;
  • 40 оновлених карет швидкої допомоги;
  • гуманітарну допомогу, спорядження, продукти харчування.

Також, як зауважив мер, Київ також постійно передає українським військовим автомобільну та спеціальну техніку. Тільки Державна прикордонна служба отримала вже 85 мікроавтобусів, які столиця залучила від іноземних партнерів. Багатофункціональні автомобілі призначені для використання при патрулюванні державного кордону і виконання завдань з охорони кордону.

Кличко додав, що не менш важливим залишається питання зв’язку для армії та критичної інфраструктури міста. Вже у березні столиці вдалося залучити як допомогу від партнерів першу партію пристроїв Starlink. Основна мета сервісу — забезпечити швидкісний Інтернет там, де є проблеми з мережею мобільного зв’язку, зазначив міський голова.

Що відомо про допомогу армії від Києва

У листопаді Київ передав прикордонникам ще 50 мікроавтобусів, які отримав від іноземних партнерів. У липні столиця вже передавала прикордонникам 35 аналогічних авто.

У грудні 48 захисниць 112-ої окремої бригади тероборони Києва отримали військову форму для жінок.

Мер Києва Віталій Кличко привітав військових з Днем Збройних Сил України та нагородив захисників і родини загиблих киян-військовослужбовців.

У вересні 2022 року було оголошено про підписання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією міст України та Міністерством ветеранів. Документ підписали голова Асоціації міст і мер Києва Віталій Кличко та міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна. Співпраця спрямована на забезпечення соціальної та професійної адаптації, а також надання психологічної підтримки ветеранам.

Читайте також

Матеріальна допомога з нагоди Новорічно-різдвяних свят. Хто з киян зможе отримати

На початок